Respawn.pl

los kogutos, Pompa i ThunderFlash o awans do play-offów CCT North Europe Series 7

Autor: Krzysztof Sarna
Enzo los kogutos

Wtorkowe zmagania polskich formacji na arenie międzynarodowej ograniczą się do meczu tej samej stawki. Wszystkie trzy zespoły, a więc los kogutos, Pompa Team oraz ThunderFlash rozegrają decydujące starcia o awans do fazy play-off CCT North Europe Series 7. 

los kogutos, Pompa Team i ThunderFlash w meczach tej samej stawki

O godzinie 11:00 jako pierwsze na serwerze zamelduje się los kogutos. “Koguty” próbowały już wczoraj i przedwczoraj dostać się do etapu pucharowego, ale Preasy oraz Endpoint okazały się zbyt mocne. Dziś jednak Polacy zmierzą się z niżej notowanym zespołem od siebie, a mowa tu o Nexus. Zresztą w przypadku Preasy było tak samo. Formacja z Rumunii poradziło sobie z ARCRED i 9 Pandas, ale nie sprostała Endpoint i BetBoom. Nie można jednak lekceważyć rywala, ponieważ CCT North Europe Series 7 doskonale pokazuje nam, że wygrać może każdy. Zapowiada się na kolejną trudną przeprawę dla lk.

Trzy godziny później do akcji wejdzie Pompa Team, która również po drugiej stronie serwera nie będzie mieć łatwo. By grać dalej i nie odpaść z turnieju Piotr “morelz” Taterka i spółka będą musieli wygrać dziś z 9 Pandas. Rosjanie oceniani są na 42. siłę świata, podczas gdy Pompa na 76. Formacja z regionu CIS na tym turnieju wygrała z EYEBALLERS i Zero Tenacity, ale uległa Nexus i B8. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera sprawiają jednak wrażenie zespołu, który zdolny jest do zwycięstwa z każdym i w każdym momencie. 

CZYTAJ TAKŻE: Vitality liderem rankingu HLTV! Wielki awans Singularity

Rozkład jazdy zamknie ThunderFlash, które także o awans do fazy play-off zmierzy się ze Space. Również i w tym przypadku Biało-Czerwoni będą musieli sprostać wyżej sklasyfikowanemu przeciwnikowi. 34. drużyna światowego rankingu HLTV w minioną niedzielę CCT East Europe Series 1. W drodze po mistrzostwo Timofey “fozil” Komkov i jego koledzy pokonali m.in. Into the Breach, BIG czy Monte. Tak więc podopieczni Kacpra “Rivena” Mitury będą musieli dziś wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności oraz zachować koncentrację do samego końca. 

Harmonogram wtorkowych spotkań polskich formacji prezentuje się następująco:

11:00 | los kogutos vs. Nexus – BO3 [Transmisja]

14:00 | Pompa Team vs. 9 Pandas – BO3 [Transmisja]

17:00 | ThunderFlash vs. Space – BO3 [Transmisja]