Respawn.pl

LOS KOGUTOS W PÓŁFINALE CCT NORTH EUROPE SERIES 7!

Autor: Krzysztof Sarna
darchevile

log kogutos znajduje się aktualnie na wielkiej fali! Polski zespół nie spoczął na wygranej w 1/8 finału CCT North Europe Series 7 przeciwko Apeks. Zespół znad Wisły poszedł o krok dalej i w sobotę wyeliminował z turnieju SINNERS. Tym samym “Koguty” znalazły się w najlepszej czwórce turnieju i już jutro zagrają o tytuł. 

los kogutos w natarciu

los kogutos najwyraźniej zaczęło znajdować patent na wyżej notowane formacje. Apeks? Problemy może i były, ale to lk było lepsze. SINNERS? Wydaje się, że w tym przypadku kłopotów nie było, a Polacy rozegrali zwyczajny mecz. Co najważniejsze – formacja znad Wisły awansowała do najlepszej czwórki turnieju.

Zawody rozpoczęły się na Overpassie, którego podyktowała czeska drużyna. Z początku Tomasz “tomiko” Uroda i jego koledzy rywalizowali w obronie i powstrzymywanie ataków SINNERS szło im kapitalnie, ponieważ w szczytowym momencie prowadzili nawet 9:1. Pogromu przed zmianą stron finalnie nie było, ponieważ zawodnicy zza naszej południowej granicy tracili pięć oczek (5:10). Adam “NEOFRAG” Zouhar i spółka dobrze zainaugurowali rywalizację w obronie, ponieważ zdobyli trzy punkty z rzędu (8:10). Następnie doszło do wymiany trzy po trzy. Każda z formacji zdobywała po trzy oczka, ale lepiej na tym wyszli Rodacy, którzy wygrali Overpassa do jedenastu. 

CZYTAJ TAKŻE: Wykasuj swoje dane z internetu, czyli Incogni

Spotkanie zamknęło się na Mirage’u. W tym przypadku określenie “polski Mirage” sprawdziło się co do joty. Biało-Czerwoni po pierwszej części prowadzili 10:5. Choć SINNERS jeszcze prezentowało nieliczne przebłyski, tak po powrocie do gry takowych już nie było. 54. ekipa świata myliła się tylko dwukrotnie, wygrywając pewnie w całokształcie Mirage’a. 

los kogutos 2:0 SINNERS – Overpass 16:11, Mirage 16:7

“Koguty” już jutro (niedziela, 27 sierpnia) rozegrają półfinałowe starcie w ramach CCT North Europe Series 7. lk w meczu zaplanowanym na godzinę 13:00 podejmą BIG. Tak więc po drugiej stronie serwera pojawi się polski akcent w postaci Mateusza “mantuu” Wilczewskiego. Nie ma się co oszukiwać, że los kogutos czeka bardzo trudna przeprawa. Z kolei pierwsze akcje wielkiego finału mają mieć miejsce o godzinie 19:00.