Respawn.pl

Mateusz Klich ambasadorem projektu akademii VALORANTA w devils.one

Autor: Paweł Wilk

W przeszłości wielokrotnie byliśmy świadkami łączenia postaci ze świata sportu z esportem. Wczoraj na łamach naszego serwisu mogliście przeczytać o niedoszłym projekcie Krystiana Bielika, Wojciecha Pawłowskiego i Dawida Kownackiego, natomiast teraz do akcji wkracza Mateusz Klich.

Pomocnik Leeds United został ambasadorem akademii VALORANTA, za którym stoi devils.one, Esports Performance Center, a także Riot Games i Drzewka, czyli stołecznego stowarzyszenia zajmującego się aktywizacją młodzieży. W konsekwencji młodzi gracze – mający maksymalnie szesnaście lat – będą mieli okazję do rozwoju i rywalizacji na zdecydowanie lepszym poziomie niż podczas domowej rozgrywki. Na ten moment organizatorzy projektu nie zdradzili więcej szczegółów dotyczących swojej inicjatywy.

Miło mi Wam ogłosić, że zostałem Ambasadorem Akademii Valorant U16, w której to udział wezmą dzieciaki ze stowarzyszenia “Drzewko”! Projekt ten tworzymy wraz z Riot Games oraz devils.one – napisał w swoich mediach społecznościowych Mateusz Klich.