Respawn.pl

Maty podłogowe pod fotele; Genesis prezentuje nowe modele

Autor: Michał Maćkowski
maty podłogowe pod fotel

Genesis zwiększa swój asortyment skierowany do graczy, którzy chcą, aby ich stoisko gamingowego było dopracowane na ostatni guzik. Polski producent zdecydował się teraz na nowe maty podłogowe z rodziny Tellur.

Nowe maty podłogowe od Genesis już są!

Maty podłogowe to wciąż często zapominana część stoiska gamingowego, jednak jak dobrze wiemy, fotel, aby spełniał wszystkie funkcje doskonale i nie niszczył naszej podłogi, potrzebuje małego wsparcia. Pomoc można znaleźć właśnie wśród mat podłogowych, których w ofercie Genesis znalazło się już aż sześć modeli.

Przeczytaj więcej – Mała, bezprzewodowa klawiatura dla graczy – recenzja Genesis Thor 660 TKL

Do oferty polskiego producenta i partnera serwisu Respawn.pl dodane zostały aż cztery nowe warianty, które różnią się nie tylko wzorami kultowych grafik, ale także kształtami. To pozwoli dopasować matę podłogową idealnie do swojego wnętrza i miejsca, jakie gospodarujemy na nasze wymarzone stanowisko gamingowego.

Tellur 300 i 400 już dostępne!

Genesis na rynek postanowił wypuścić cztery nowe modele. Pierwszy z nich, Tellur 300 to okrągła mata podłogowa ze znanymi symbolami dla miłośników gier wideo. Na macie znajdziemy między innymi Pac-Man, starsze pady do konsol czy zapominane coraz bardziej płyty CD.

Mata podłogowa Tellur 300 Gear

fot. Genesis

To jednak nie koniec nowości, bowiem kolejne trzy nowe propozycje o tej samej nazwie, ale z cyfrą 400 otrzymały nowe warianty graficzne i kształtne. Tak o to od teraz dostępne w ofercie Genesis są także prostokątne i ośmiokątne maty podłogowe. Każda z nich posiada unikalny wzór, który z pewnością przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi gier.

Maty Podłogowe Genesis

fot. Genesis

Zadbaj o swoją podłogę z nowymi matami od Genesis

Każda z mat dostępnych od Genesis nie tylko wygląda epicko, ale posiada istotny spód antypoślizgowy. Dzięki takiej budowie mata nie będzie ślizgać się po powierzchni podczas jeżdżenia po niej fotele, a co istotne bardzo dobrze chroni panele czy parkiet.

Tellur 300 Gear oraz Tellur 400 dostępne są już w ofercie Genesis w cenach 119 i 139 złotych!

Materiał powstał przy współpracy z firmą Genesis, partnerem serwisu Respawn.pl