Respawn.pl

MECZ MARZEŃ! ANONYMO ZAGRA Z ENCE O AWANS NA MAJORA – KTO WYGRA?

Autor: Krzysztof Sarna

Dziś dojdzie do spotkania marzeń na turnieju RMR! Jesteśmy już pewni, że na PGL Majorze w Antwerpie ujrzymy Polaków, ponieważ Anonymo Esports spotka się z ENCE  w starciu premiowanym awansem na tę wielką imprezę. Pozostaje jedno pytanie: kto wygra to starcie? Temu przyjrzymy się z naszym wspólnym partnerem, eWinnerem!

Jak na razie Polakom na turnieju premiowanym PGL Majorem idzie dobrze. Zarówno Anonymo Esports, jak i ENCE mają bilans w postaci dwóch zwycięstw i jednej porażki. To z kolei oznacza, że obie drużyny potrzebują tylko jednego zwycięstwa, by awansować na turniej do Belgii. Któraś z nich z pewnością dzisiaj tej sztuki dokona, a to za sprawą faktu, że staną naprzeciwko siebie na serwerze. Wraz z eWinnerem postanowiliśmy przeanalizować sobotnie spotkania na turnieju Regional Major Rankings. 

DARMOWE 25 PLN OD EWINNERA!

Zanim jednak przejdziemy jeszcze do zapowiedzi dzisiejszych spotkań, to nie można pominąć bardzo ważnej informacji, jaką jest darmowe 25 PLN od eWinnera. Tak, nie przewidzieliście się. Nasz sponsor strategiczny podobnie zresztą jak w przypadku meczu piłkarskiego Polska vs. Szwecja postanowił odpalić freebet 25 PLN. Dotyczy on zarówno klientów nowych, jak i tych stałych, którzy nie dołączyli jeszcze do programu lojalnościowego. Promocja trwa od wczoraj (piątek, 22 kwietnia) do niedzieli (24 kwietnia). Każdy, kto dołączy do akcji, otrzyma 6000 punktów, co jest równowartością freebetu 25 PLN. 

Co zatem należy zrobić, żeby zainkasować darmowe pieniądze? Wystarczy, że dołączycie do Klubu eWinner i wybierzecie freebet za otrzymane 6000 punktów na start. Darmowe punkty można od razu wymienić na 25 złotych i postawić na dowolne wydarzenie. Tak więc warto skorzystać i mieć więcej środków do obstawiania spotkań chociażby CS:GO! 

Więcej informacji zastaniecie klikając poniższy banner.

Aff 1200x600 25PLN

11:00 | Anonymo Esports vs. ENCE – BO3

Sobotnie zmagania na RMR zaczniemy od naprawdę mocnego uderzenia, które zatrzęsie przede wszystkim polskimi kibicami. Na serwerze spotkają się reprezentanci Anonymo Esports i ENCE. Nie będzie to jednak zwykłe spotkanie, ponieważ stawką jest awans na PGL Majora w Antwerpie. “Anonimowi” już dwukrotnie sprawili niespodziankę, a to za sprawą wygranych z G2 Esports i Entropiq. Nie poradzili sobie jednak z Players. Z kolei “Ośmiornice” okazały się lepsze od Teamu Spirit i HEET, ale musiały uznać wyższość Astralis. 

Jeśli chodzi natomiast o dzisiejszy pojedynek, to trzeba się zgodzić ze stwierdzeniem, że faworytem są Olek “hades” Miśkiewicz i jego koledzy. Tym bardziej przecież, że dzisiejsze zawody zostaną rozegrane już w formacie BO3, a nie BO1, przez co odchodzi element zaskoczenia. Bukmacherzy twierdzą bardzo podobnie, ponieważ kurs na organizację z Finlandii wynosi 1.14, podczas gdy na “Anonimowych” aż 5.00!

11:00 | Entropiq vs. HEET – BO3

O pozostanie w turnieju powalczą Entropiq i HEET. Ekipy te aktualnie mają bilans 1-2, a więc ich sytuacja nie wygląda dobrze. Jeśli mówimy o tej pierwszej drużynie, to ta wygrała jedynie z Endpoint, ale nie sprostała Bad News Eagles i Anonymo Esports. Wydawać by się mogło, że Francuzi będą czarnym koniem, ale jak na razie nic z tego. Zespół znad Sekwany przegrał z SINNERS i ENCE, a górował jedynie nad Sprout. Sam mecz powinien w teorii być zacięty, ponieważ czeska organizacja zajmuje czternaste miejsce w światowym rankingu HLTV, podczas gdy HEET jest 21. siłą świata. Przeliczniki bardzo zbliżone jednak nie są, ponieważ ten na rosyjsko-kazachski kolektyw to 1.55, kiedy na HEET wynosi 2.31.

14:45 | Ninjas in Pyjamas vs. SINNERS – BO3

Ninjas in Pyjamas stanie przed drugą szansą dostania się na Majora. NiP nie wykorzystał wczorajszej szansy i niespodziewanie przegrał z Copenhagen Flames. Natomiast dla ekipy z Czech będzie to pierwsza okazja po tym, jak nasi południowi sąsiedzi wygrali z HEET, przegrali z Copenhagen Flames i wczoraj górowali nad Teamem Spirit. Tym razem wydaje się, że organizacja ze Szwecji nie powinna już zawieść i przypieczętować awans na Majora. Każda postawiona złotówka w przypadku zwycięstwu NiP-u zostanie pomnożona razy 1.18. Gdyby to jednak SINNERS triumfowało, wówczas z 1 PLN zrobi się 4.30!

14:45 | Bad News Eagles vs. ASG – BO3

W turnieju RMR na pewno nie ujrzymy Bad News Eagles bądź ASG. Rigon “rigoN” Gashi rozpoczęli te zmagania od pokonania Entropiq. Jednakże na ich drodze później stanęli bardzo trudni przeciwnicy, ponieważ mowa tu o Ninjas in Pyjamas i G2 Esports. Podobnie zresztą jest w przypadku ASG, które gładko przegrało z Astralis i Teamem Spirit. Dopiero wczoraj rosyjsko-azerbejdżańska drużyna wyeliminowała z zawodów Sangal. Współczynnik na wiktorię BNE to 1.39, a na ASG 2.80.

18:30 | Astralis vs. G2 Esports – BO3

Bardzo pasjonująco zapowiadają się zawody pomiędzy Astralis a G2 Esports. Duńczycy przegrali wczorajszą konfrontację z Players o awans na Majora, aczkolwiek mają jeszcze dwie szanse i pierwsza z nich nadarzy się właśnie dziś. Po drugiej stronie natomiast ujrzymy “Samurajów”, którzy na sam start przegrali z Anonymo Esports, ale później wygrali z Sangal i Bad News Eagles. Ostatnie starcie z udziałem tych drużyn nie zawiodło. Na IEM-ie Katowice 20 lutego po trzech mapach lepsi okazali się reprezentanci G2. Toteż na nich notowanie jest niższe, ponieważ wynosi 1.55, a na Astralis 2.30.

18:30 | Team Spirit vs. Endpoint – BO3

Ostatnim starciem soboty na RMR będzie to, w którym Team Spirit podejmie Endpoint. Rosyjska formacja przegrała z ENCE i Sinners, a pokonała ASG. Natomiast podopieczni Allana “Allana” Hendera zostali zmiażdżeni przez Ninjas in Pyjamas i Entropiq. Swój udział w RMR zawdzięczają dzięki wczorajszej wygranej ze Sprout. Same zawody również jak poprzednie zapowiadają się pasjonująco. To głównie z uwagi na fakt, że obie drużyny nie są zbytnio oddalone od siebie w rankingu HLTV, ponieważ różnica to zaledwie osiem miejsc na korzyść Spirit. Jeśli chodzi natomiast o kursy, to na Abdula “degstera” Gasanova i jego kolegów wynosi 1.66, a na Endpoint 2.10.

Esport bez podaktu!

Bezsprzecznie każdy lubi wygrywać jak najwięcej. I nie ma się czemu dziwić – tak już jesteśmy zaprogramowani. W tym wszystkim zdecydowanie pomaga nam eWinner, dzięki któremu rzeczywiście możemy wygrywać większe sumy. To wszystko za sprawą promocji “Esport bez podatku”, która polega na tym, że jeśli nasz kupon okaże się wygrany – wówczas otrzymamy nagrodę powiększoną o 14%. Zapytacie zapewne jak to możliwe? Otóż od stawki nie jest odejmowany podatek, wszak na siebie bierze go bukmacher. Wszystkie niezbędne szczegóły na temat tej akcji, znajdziecie klikając poniższy banner.

300x250 Esport Bez Podatku 2

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Nasz sponsor strategiczny nieustannie jest otwarty na nowych graczy, a tym bardziej przychodzi do nich ze świetną propozycją. Otóż jeżeli utworzycie konto i obstawicie kupon, który okaże się później przegrany, otrzymacie zwrot środków pomniejszony jedynie o kwotę podatku. Z tego miejsca zdradzimy Wam pewien lifehack, ponieważ z kodem ‘RESPAWN’ kwota zwrotu może wynieść nawet do 110 złotych! Informacje na temat tej kampanii uzyskacie po kliknięciu w poniższy banner.

750x200 Respawn Harmonogram sobotnich spotkań RMR PGL Major Antwerp prezentuje się następująco:

11:00 | Anonymo Esports vs. ENCE – BO3

11:00 | Entropiq vs. HEET – BO3

14:45 | Ninjas in Pyjamas vs. SINNERS – BO3

14:45 | Bad News Eagles vs. ASG – BO3

18:30 | Astralis vs. G2 Esports – BO3

18:30 | Team Spirit vs. Endpoint – BO3

Transmisję z polskim komentarzem możecie oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Więcej informacji na temat rywalizacji grupy B w ramach PGL MAJOR ANTWERP 2022 EUROPE znajdziecie w dedykowanej relacji tekstowej.