Respawn.pl

mhL zmieni drużynę? Polak może zostać następcą KennySa!

Autor: Maks Bartosik

To nie koniec transferowych doniesień związanych z Polakami! Według najnowszych informacji, mhL może zostać nowym zawodnikiem Falcons!

Francuska formacja w maju straciła dwóch zawodników – Jordana “Python” Munck-Foehrle oraz Kenny’ego “kennyS” Schruba, który zakończył karierę. Od tamtego czasu w składzie Falcons pozostaje jedynie trzech graczy oraz trener, jednak wszystko wskazuje na to, że wkrótce się to zmieni.

Jak podaje portal Hltv, francuski skład ma na celowniku trzech nowych zawodników. Mowa o Laurențiu “⁠lauNX⁠ Țârlea,  Mohammadzie “⁠BOROS⁠ Malhasie oraz co najważniejsze, Miłoszu “⁠mhL⁠ Knasiaku. Według informacji do których dotarło Hltv, mhL i lauNX uzgodnili już szczegóły swoich kontraktów z arabską organizacją i wkrótce możemy się spodziewać oficjalnego ogłoszenia obu transferów.

Natomiast jeśli chodzi o BOROSA, to na ten moment jest on jedynie celem transferowym Falcons i nie toczą się żadne poważniejsze rozmowy w temacie jego transferu. Zawodnik Monte ma również oferty z innych drużyn, w tym z OG, które planuje zbudować nowy skład oparty o F1ku, a jednym z jego elementów miałby być właśnie BOROS.

mhL następcą KennySa?

Jeśli faktycznie mhL dołączy do Falcons, to wejdzie w buty absolutnej legendy CS:GO, samego KennySa, który ostatnio pełnił rolę snajpera w francuskim składzie. Polski zawodnik obecnie występuje w brytyjskim Endpoint, które od dłuższego czasu ma problemy z utrzymaniem stałej piątki i co chwile dochodzi tam do zmian, a odejście Polaka może być już czwartą w tym roku.

Przewidywany skład Falcons prezentuje się następująco:

France Nathan “⁠NBK-⁠” Schmitt
France Alexandre “⁠bodyy⁠ Pianaro
France Kévin “⁠misutaaa⁠ Rabier
Romania Laurențiu “⁠lauNX⁠ Țârlea
Poland Miłosz “⁠mhL⁠ Knasiak

France Steeve “⁠Ozstrik3r⁠” Flavigni (trener)

France Jordan “⁠Python⁠” Munck-Foehrle (ławka rezerwowych)