Respawn.pl

OG zbuduje nowy skład wokół F1ku i zawodników Monte i Apeks?

Autor: Maks Bartosik
F1KU

F1ku twarzą nowego składu OG? Jest taka szansa! Pojawiły się kolejne informacje o zapowiadanej już wcześniej przebudowie składu OG, po której to właśnie nasz rodak miałby być jego twarzą!

Dokładnie miesiąc temu informowaliśmy, że OG zamierza przebudować swój skład. Wtedy mieli w nim zostać jedynie F1ku i Degster, a z drużyną pożegnać mieli się Flamez, Neofrag i Niko. Wśród zawodników którzy mieli uzupełnić skład wymieniano m.in. SyrsoNa. Przez ten miesiąc jednak sporo się pozmieniało i tamte informacje można w większości wyrzucić do kosza.

F1ku i czterech nowych graczy?

Najnowsze doniesienia mówią, że owszem, OG planuje przebudowę składu, jednak będzie ona jeszcze większa, niż wtedy. Zgodnie z ich treścią, ze starego składu OG pozostanie tylko F1ku i to wokół niego będzie budowany nowy roster.

Na ten moment znamy trzy potencjalne nazwiska, które zostaną dokooptowane do składu OG. Mowa o BOROSie, który jest jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników Monte oraz o jL, który z powodzeniem występuje w barwach Apeks. Trzecim zawodnikiem ma być regali, który niedawno pełnił rolę stand-ina w OG podczas CCT South Europe Series #4 i IEM Dallas 2023, gdy zastępował Degstera.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto może zostać ostatnim elementem nowej układanki OG. Patrząc na to, że zarówno jL i Regali mogą grać ze snajperką, wątpliwe wydaje się zatrudnienie wspomnianego SyrsoNa. Podsumowując obecne doniesienia, nowy skład OG, jeszcze bez piątego zawodnika, może prezentować się następująco:

  • Justinas “jL” Lekavicius
  • Iulian “regali” Harjău
  • Mohammad “BOROS” Malhas
  • Maciej “F1KU” Miklas
  • Casper “ruggah” Due (trener)