Respawn.pl

No niestety! MICHU i spółka nie zagrają w kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring

Autor: Michał Maćkowski
MICHU

Niestety nie wypalił międzynarodowy miks z Michałem “MICHU” Müllerem na startujące właśnie otwarte kwalifikacje do DreamHack Masters Spring. Na przeszkodzie stanął kontakt Francuza – Nathana “NBK-” Schmitta. 

Wczoraj informowaliśmy Was, że w kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring zobaczymy Michała “MICHU” Müllera w zacnym międzynarodowym gronie. Tak się jednak nie stanie, bowiem ekipa musiała wycofać się z eliminacji.

Zespół złożony między innymi z Polaka oraz Ladislava “GuardiaNa” Kovácsa wczoraj oficjalnie poinformował, że weźmie udział w zbliżających się kwalifikacjach. Oprócz tej dwójki i  Francuza w zespole mieli znaleźć się jeszcze Rigon “rigoN” Gashi oraz Robin “flusha” Rönnquist, który jednak musiał się wycofać z gry, ze względu na kontrakt. Miejsce Szweda zajął kolega Michała z Team Envy – Buğra “Calyx” Arkın.

Kiedy zawodnicy byli gotowi, a kibice pełni entuzjazmu nadeszła fatalna wiadomość, bowiem z powodu ważnego kontaktu z OG z gry w kwalifikacjach musiał zrezygnować także Nathan “NBK-” Schmitt. Przypomnijmy, że Francuz został odsunięty na ławkę rezerwową międzynarodowego zespołu pod koniec lutego.

To oznacza, że niestety nie zobaczymy całego międzynarodowego miksu w kwalifikacjach, ponieważ nie udało się znaleźć godnego zastępcy. Jednak w eliminacjach nadal weźmie udział kilka dobrze nam znanych polskich zespołów oraz Paweł “dycha” Dycha w barwach ENCE. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

To miała być fajna przygoda…

Niestety nie zagramy w dzisiejszych kwalifikacjach do DreamHacka, ponieważ flusha i NBK…

Opublikowany przez Michał MICHU Müller Czwartek, 4 marca 2021