Respawn.pl

MINISE definitywnie rozstał się z MAD DOG’S PACT

Autor: Marcin Kapusta

Jacek “MINISE” Jeziak definitywnie rozstał się z MAD DOG’S PACT i rozpoczął okres wolnej agentury!

Na początku marca doszło do sporych zmian kadrowych w szeregach MAD DOG’S PACT. Angaż w wyjściowym składzie otrzymali Adrian “SAYN” Łączyński i Mateusz “TOAO” Zawistowski, wchodząc w buty Martina “maaryyy’ego” Nakoniecznego oraz Jacka “MINISE’a” Jeziaka.  “Zostałem przesunięty na ławkę rezerwowych. Jest mi trochę smutno, ale rozumiem decyzję drużyny ze względu na to, że przez ostatnie tygodnie nie byłem w stanie dawać od siebie wszystkiego.” – stwierdził 28-letni weteran.

MINISE przywdział trykot rodzimej organizacji na początku stycznia 2020 roku. Pod jej banderą wygrał kilka turniejów, w tym Esports RDY Cup, dwie odsłony Esport Tour Pro oraz jesienną Dywizję Mistrzowską Polskiej Ligi Esportowej 2021. Trzykrotnie sięgał również po półfinały ESL Mistrzostw Polski. Niemniej MINISE borykał się z wahaniami formy, co często można było zaobserwować na serwerze. Jego średni rating podczas dwuletniego epizodu w PACT wyniósł 1,00.

Dziś kończy się moja ponad dwuletnia przygoda z PACT. Dziękuje wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, a głównie moim kolegom z drużyny. Mogliśmy zrobić dużo więcej, ale nie brakowało też perturbacji. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na serwerze. Teraz czas na refleksje i przemyślenie tego, co chciałbym dalej robić. Czuję, że jeszcze chciałbym pograć, ale zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Aktualnie planuję regularnie streamować. Jeśli ktoś jest zainteresowany jakąkolwiek współpracą, odsyłam na maile: minise@stormmedia.gg oraz minisesek@gmail.com.” – zakomunikował Jeziak weteran za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dla przypomnienia, aktualny skład MAD DOG’S PACT wygląda następująco:

  • Polska Dawid “lunAtic” Cieślak
  • Polska Paweł “reatz” Jańczak
  • Polska Bartosz “bnox” Niebisz
  • Polska Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Polska Adrian “SAYN” Łączyński
  • Polska Vincent “vinS” Jozefiak (trener)