Respawn.pl

Mistrzowie świata League of Legends z nowym składem!

Autor: Maciek Paszkiewicz
System rankingowy w League of Legends

DRX dość niespodziewanie zmieniło swój skład. Mistrzowie świata przeszli gruntowne zmiany, co niektórych może szokować! Kto w najbliższym sezonie będzie reprezentował te barwy?

DRX dopiero co zdobyło tytuł mistrza świata w League of Legends, a już teraz zmieniło skład. Jednych to dziwi, a innych nie. Skąd taka różnica zdań? Przede wszystkim w tym, że część graczy DRX nie nadawała się już do gry na tym poziomie przez cały kolejny sezon. Dość niespodziewanie jednak w składzie został tylko jeden zawodnik – jest to Cho “BeryL” Geon-hee. Cała reszta została zmieniona!

Kima “Defta” Hyuk-kyu zastąpił nowy strzelec, a mianowicie Seo “deokdam” Dae-gil. Wcześniej grał w barwach DWG Kia, czyli bezpośredniego rywala DRX. Nie dziwi nas takie przejście, gdyż obecnie to mistrzowie świata dają lepsze perspektywy na grę w sezonie 2023. Do drużyny dołączyli także Kim “Rascal” Kwang-hee, Kim “Croco” Dong-beom oraz Yoo “FATE” Su-hyeok.

CZYTAJ TAKŻE: Jankos znalazł nowy dom!

Jak więc dobrze widać, zmiany są dość spore. Czy to przyniesie DRX upragnioną obronę mistrzowskiego tytułu? O to może być trudno ponieważ konkurencja nie śpi. W Azji wzmocniło się chociażby SKT, a DWG także czeka na gruntowne zmiany. W Europie z kolei G2 złożyło skład super-gwiazd, a bardzo mocno wyglądają także Rogue i Vitality. Jedno jest pewne – będzie to niesamowity sezon, który po prostu trzeba będzie obejrzeć!