Respawn.pl

Młodość + doświadczenie. Ungentium przedstawiło swój nowy skład w CS:GO

Autor: Michał Maćkowski

Ungentium powraca po przerwie na scenę CS:GO. Polska organizacja zdecydowała się tym razem postawić na skład złożony z młodych, ale także doświadczonych zawodników.

Ungentium z nowym składem w CS:GO

Counter-Strike 2 już za rogiem, jednak Ungentium nie postanowiło czekać na wydanie nowej wersji gry. Oficjalnie organizacja przywitała nowy zespół, za który będzie odpowiedzialny między innymi były reprezentant Izako Boars – Bartosz “Hyper” Wolny. Doświadczony trener postawił na doświadczenie z młodością, dzięki czemu w składzie znajdziemy znanych na polskiej scenie zawodników, oraz młodych gniewnych.

Przeczytaj więcej – Czego aktualnie brakuje w Counter-Strike 2?

Kapitanem zespołu i najbardziej doświadczonym graczem został Mateusz “TOAO” Zawistowski, który także miał okazję reprezentować między innymi Izako Boars. Do Mateusza dołączyła dwójka zawodników zakończonego projektu GGP Clan, który także dowodzony był przez Hypera. Mowa o Oliwierze “Brain” Dychusie oraz Michale “Boll” Wojdyło.

Cały skład uzupełnili znani na polskiej scenie zawodnicy, którzy mieli już okazję grać na wyższym poziomie. W Ungentium od teraz będą także grać Mateusz “asran” Niewiatowski oraz były zawodnik między innymi Anonymo – Patryk “Demho” Tomaszewski.

Nienajgorszy debiut zespołu

Nowy skład Ungentium zdążył już zadebiutować w ramach ligi ESEA Main. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego wygrali najpierw z Arrow, ale następnie musieli uznać wyższość akademii Aurora.

Skład Ungentium prezentuje się następująco:

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Patryk “Demho” Tomaszewski.
  • Mateusz “asran” Niewiatowski
  • Oliwier “Brain” Dychus
  • Michał “Boll” Wojdyło
  • Bartosz “Hyper” Wolny (Trener)