Respawn.pl

Młodszy brat JW w GODSENT

Autor: Sergiusz Lelakowski

Organizacja GODSENT ogłosiła poprzez swój profilu twitter powstanie nowego składu CS:GO, złożonego z “młodzików”. Będzie to ich druga formacja, zaraz obok ekipy pronaxa.

Co ciekawe, w skład zespołu GODSENT Academy wejdzie brat…JW, Linus “Limpone” Wecksell. Panowie grali razem lub osobno w różnych lokalnych turniejach dla młodych.

Jakiś czas temu organizacja ogłosiła powstanie akademii dla młodych zawodników. Zgłosiło się do niej aż trzy tysiące ochotników. Z tak kolosalnej liczby organizacja wybrała piątkę najlepszych i utworzyła drużynę CS:GO.

To jedna z pierwszych “młodzieżówek” w tak dużej organizacji jak GODSENT. Wszyscy fani CS:GO powinni radować się, że ktoś, gdzieś zajmuje się wyłapywaniem talentów i umieszcza ich w swojej organizacji. Teraz tylko czekać na pierwsze większe turnieje takich drużyn. Kto wie? Może za jakiś czas zobaczymy ich w katowickim spodku?

Tak czy owak, startowa piątka GODSENT Academy wygląda następująco:

[flag se]Isak „kaSI” Walhed[/flag] [flag se]Linus „Limpone” Wecksell[/flag] [flag se]Joel „Kamraten” Elmkvist[/flag] [flag se]Gabriel „shrew” Gessle[/flag] [flag se]Eric „Ericip” Torsson[/flag]