Respawn.pl

Monte nadal żegna! Francuz poza składem

Autor: Krzysztof Sarna

Zakończył się niespełna dwumiesięczny okres bycia zmiennikiem przez Aliego “hAdjiego” Haïnoussa w Monte. Organizacja zza naszej wschodniej granicy oficjalnie pożegnała francuskiego zawodnika. Tym samym w jej szeregach aktualnie są dwa wolne miejsca. Nie brakuje zatem wśród społeczności spekulacji, komu przyjdzie skompletować formację, w której występuje przecież Szymon “kRaSnaL” Mrozek. 

Monte żegna stand-ina

Ukraińska organizacja kontynuuje przebudowę swojego składu po tym, jak z zespołem pożegnał się Volodymyr “Woro2k” Veletniuk. Tym razem ogłosiła zakończenie współpracy z Alim “hAdjim” Haïnoussem, który od samego początku dołączenia do organizacji pełnił rolę zmiennika. Tak więc od samego początku jasne było, że gracz pochodzący z kraju nad Sekwaną nie zagrzeje w ostateczności długo miejsca w zespole. W praktyce były to niespełna dwa miesiące, bowiem szeregi Monte zasilił on dokładnie 14 maja. 

Od tamtego momentu zarówno jemu, jak i drużynie nie udało się osiągnąć niczego większego. Zespół z większości rywalizował w turniejach online, chociaż zawitał do Dallas na Intel Extreme Masters. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała dyspozycję oraz zdolności formacji, czego doskonałym potwierdzeniem jest 13-16. miejsce.

CZYTAJ TAKŻE: Jakie turnieje CS2 czekają nas po letniej przerwie?

Skład organizacji z Ukrainy na pewno poznamy już w najbliższych dniach. Wszystko za sprawą tego, że podopieczni trenera Sergeya “Imbta” Bezhanova przystąpią do rozgrywek 48. sezonu ESL Challenger League, który wystartuje już 15 lipca.

Aktualny skład Monte prezentuje się następująco:

  • Sergiy “DemQQ” Demchenko
  • Szymon “kRaSnaL” Mrozek
  • Martin “STYKO” Styk
  • Sergey “Imbt” Bezhanov trener