Respawn.pl

Mortal Kombat (ex-E-frag.net) dołącza do Orbit Gaming

Autor: Sergiusz Lelakowski

Kilka dni temu informowaliśmy, że Orbit Gaming żegna się ze swoją drużyną CS:GO. Dzisiaj ta sama organizacja ogłosiła, że w ich barwach występować będzie bułgarskie Mortal Kombat, czyli byłe E-frag.net.

Bułgarska ekipa występowała jako Mortal Kombat od końcówki kwietnia, kiedy to zakończyli współpracę z organizacją E-frag.net. W tym czasie Simeon „dream3r” Ganev i spółka nie próżnowali, m.in. kwalifikując się do europejskiego minora i grając w finałach ESEA Premier, gdzie zakończyli rozgrywki na 3-4 miejscu po porażce z HellRaisers 1:2.

Wcześniej w tym roku, jeszcze pod nazwą E-frag.net, Bułgarzy m.in. zaprezentowali się na IEM Season X World Championship – Katowice, gdzie nie udało im się wyjść z grupy i zakończyli turniej na 9-10 miejscu. Podobnie w 2015 nie byli częstym widokiem na największych turniejach, grając głównie na mniejszych eventach online.

Rob Stamley, COO Orbit Gaming powiedział w oficjalnym komunikacie na stronie orbit.gg:

Jesteśmy zachwyceni mogąc w końcu ogłosić publicznie skład naszej nowej drużyny CS:GO. Jako organizacja ciężko pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie i miesiące poszukując drużyny, która spełnia zarówno wymagania nasze, sponsorów jak i fanów. Ta piątka bułgarskich graczy posiada historię sukcesów jak i determinację do zdobywania topowych pozycji w rankingach drużyn CS:GO.

O komentarz poproszono także jednego z nowych zawodników, Nikolaya „nkl” Krusteva:

Czujemy się bardzo podekscytowani robiąc ten wielki krok naprzód, którym jest dołączenie do znanej organizacji takiej jak Orbit. Zrobimy co w naszej mocy, aby jak najlepiej reprezentować jej barwy i grać na najwyższym poziomie sceny Counter-Strike’a. Dziękujemy im za szansę, którą otrzymaliśmy i możliwość bycia częścią Orbit.

Następnym większym eventem, w którym wezmą udział Bułgarzy, będzie DreamHack Tours, na którym powalczą o udział w LAN-owych kwalifikacjach do ESL One Cologne 2016. A to nastąpi już w ten weekend, począwszy od sobotniego meczu z SK Gaming.

Obecny skład Orbit Gaming:

[flag bg]Kamen „bubble” Kostadinov[/flag][flag bg]Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov[/flag][flag bg]Nikolay „nkl” Krustev[/flag][flag bg]Viktor „v1c7oR” Dyankov[/flag][flag bg]Simeon „dream3r” Ganev[/flag]