Respawn.pl

Na start RMR B bez niespodzianek – Heroic i C9 ze zwycięstwami!

Autor: Maks Bartosik

Za nami pierwsze dwa spotkania na europejskim turnieju RMR B. Cloud 9 podejmowało swoich rodaków z ForZe, a Heroic mierzyło się z bułgarskim 500.

Cloud 9 – ForZe

Pojedynek pomiędzy Cloud 9 i ForZe rozgrywany był na Inferno. Lepiej rozpoczęli go zawodnicy C9, którzy na start wygrali siedem rund grając po stronie atakującej. Odpowiedź Jerry’ego i spółki nadeszła dopiero w ósmej rundzie, jednak C9 szybko wróciło na zwycięskie tory, dokładając do swojego konta trzy kolejne punkty. Przy wyniku 10:1 ForZe chwilowo się przebudziło i zdołało zmniejszyć straty do rywali, ale przewaga C9 i tak była wyraźna – Buster i spółka prowadzili 11:4 do przerwy.

Po zmianie stron Cloud 9 nie pozwoliło rywalom nawet na podjęcie próby powrotu i szybko zakończyło spotkanie, wygrywając 16:5.

Heroic – 500

Mecz w którym Heroic podejmowało 500 również rozgrywany był na Inferno. Duńczycy rozpoczęli po stronie antyterrorystów i zaczęli od wygrania rundy pistoletowej, jednak 500 odpowiedziało na to zgarnięciem czterech kolejnych rund. Heroic szybko wyrównało i po chwili wyszło na prowadzenie 6:4, które następnie stracili i to gracze 500 prowadzili 7:6. Ostatnie dwie rundy pierwszej połowy wpadły już na konto duńskiej formacji, która ostatecznie do przerwy prowadziła 8:7.

Po przejściu do ofensywy Heroic pokazało, że nie bez powodu są trzecią drużyną w rankingu HLTV. Cadian i spółka zdemolowali rywali z Bułgarii, pozwalając im na wygranie zaledwie jednej rundy w defensywie, szybko kończąc spotkanie wynikiem 16:8.

Informacje o pozostałych meczach pierwszego dnia RMR Europe B znajdziecie w tym artykule.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.