Respawn.pl

Nafany i Kair0n trafią do BetBoom? Ma dołączyć do nich były gracz Spirit!

Autor: Maks Bartosik

Jesteśmy coraz bliżej nowego składu na rosyjskiej scenie CS:GO. Według jednego z leaków, nafany i Kair0n trafią do BetBoom!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Nafany i Kair0n zamierzają połączyć siły i razem z Zorte dołączyć do jednego zespołu. Wtedy nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów, w tym pozostałych dwóch graczy czy organizacji, która miałaby ich zatrudnić. Jednak nowy raport autorstwa OverDrive wydaje się wyjaśniać te kwestie w 100%.

Według insidera, do Nafanego, Zore i Kair0na mają dołączyć Danil ‘danistzz‘ Roslyakov oraz s1ren. danistzz to 20-letni Rosjanin, który dotychczas nie przebił się na rosyjskiej scenie i występował w mniej znanych zespołach, takich jak NewBALLS czy Boston crab. Z kolei s1ren kojarzony jest głównie z Team Spirit, z którym rozstał się pod koniec czerwca. 20-letni riffler jest wychowankiem akademii rosyjskiej organizacji, z którą wystąpił m.in. na dwóch turniejach rangi Major.

OverDrive poinformował również o organizacji, która miałaby wziąć tę piątkę pod swoje skrzydła. Ma to być rosyjski BetBoom Team, który kojarzony jest głównie ze sceny Dota 2. Jeśli faktycznie tak się stanie, to Nafany i spółka będą pierwszym rosterem CS:GO w historii rosyjskiej organizacji.

Kto zostanie trenerem BetBoom Team?

Na ten moment nie znamy tylko trenera nowego rosyjskiego składu. Jednak patrząc na ostatnie zawirowania na scenie CIS, to kandydatów do objęcia tej funkcji nie brakuje. Jednym z nich jest Serhij “starix” Ishchuk, który w połowie maja rozstał się z Aurora Gaming.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to skład BetBoom Team będzie prezentował się następująco:

  • Vladislav “nafany” Gorshkov
  • Aleksandr “KaiR0N-” Anashkin
  • Aleksandr “zorte” Zagodyrenko
  • Danil ‘danistzz‘ Roslyakov
  • Pavel “s1ren” Ogloblin