Respawn.pl

Narkotyki i zabawy z żoną; Wyciekły niekorzystne filmy i zdjęcia byłego gracza Natus Vincere

Autor: Michał Maćkowski

Takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał. Od rana po światowej scenie CS:GO latają filmiki i zdjęcia w roli głównej z byłym graczem Natus Vincere – Kirill “Boombl4” Mikhailov, który na filmiku najprawdopodobniej zażywał narkotyki.

Tak gorącego dnia na światowej scenie CS:GO pod względem afery nie mieliśmy dawno. Do Internetu wyciekł filmik, w którym były gracz Natus Vincere wciąga najprawdopodbniej narkotyki. Oprócz tego do internautów trafiły filmy z “zabaw” Kirilla “Boombl4” Mikhailova z jego już byłą żoną oraz wiadomości, jakie wysyłała do nieznajomej nam osoby.

Narkotyki zażywane przez byłego gracza Natus Vincere

Na początku świat CS:GO żył filmikiem, na którym widać, jak najprawdopodobniej Kirill “Boombl4” Mikhailov zażywał narkotyki. Najprawdopodobniej, chociaż ekspertami w tej dziedzinie nie jesteśmy i jak można przeczytać w wielu komentarzach, bardzo prawdopodobne były gracz Natus Vincere zażywał mefedron. Sprawa w ekspresowym tempie rozeszła się po społeczności, która szeroko rozpoczęła śledztwo i poszukiwanie innych materiałów.

Sprawa szybko się rozkręciła, a do Internetu trafiły kolejne materiały, w tym zdjęcia wiadomości, jakie wysyłała była już żona Kirilla “Boombl4” Mikhailova. Jak możemy przeczytać w wiadomościach, była partnerka oskarża gracza między innymi o wybicie jej zęba czy zniszczenie psychiki. Sprawę cały czas partnerka komentuje na Telegramie, ale ze względów na materiały, które nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia, nie będziemy ich tutaj umieszczać. Oprócz tego, była partnerka Boombl4 poinformowała, że gracz jest od wielu lat uzależniony od narkotyków.

Boombl4 pożegnał się z Natus Vincere

Pod koniec ubiegłego miesiąca oficjalnie dowiedzieliśmy się o zmianie w Natus Vincere. Ze składem pożegnał się właśnie Kirill “Boombl4” Mikhailov, a powodem miało być zachowanie dobrego imienia organizacji. Wiele mówiło się, że powodem rozstania gracza z organizacją była właśnie jego była partnerka, która umieszczała zdjęcia w Internecie na tle rosyjskich czołgów.

Sprawa może mieć jednak drugie dno, lecz na ten moment  nie można potwierdzić żadnej wersji. Rosyjski zawodnik odniósł się już do całej sytuacji i twierdzi,  że był szantażowany właśnie materiałami, które wyciekły do Internetu. Potwierdził także, że rozwiódł się ze swoją żoną i dziękuje za wsparcie i zrozumienie w tym trudnym czasie.