Respawn.pl

NAVI i Fnatic zagrają na majorze w Paryżu!

Autor: Maks Bartosik

Za nami ostatnie mecze drugiego dnia europejskiego turnieju RMR A. Poznaliśmy dwie drużyny, które awansowały z bilansem 3:0 i zagrają na majorze w Paryżu!

NAVI – FaZe

Ostatnie dwa piątkowe mecze na turnieju RMR Europe A miały wyłonić dwie drużyny, które jako pierwsze zapewnią sobie wyjazd do Paryża. W pierwszym meczu czekał nas prawdziwy hit – Natus Vincere mierzyło się z FaZe. Mimo, że na papierze to europejska formacja była faworytem, od samego początku mogliśmy oglądać przewagę ze strony NAVI. Ukraiński skład rozpoczął mecz od wygrania mapy rywala – Inferno. Na drugiej mapie, znanym każdemu widzowi RMR Europe A Ancientcie, S1mple i spółka również triumfowali i zapewnili sobie awans na Blast.TV Major Paris 2023.

Fnatic – B8

W drugim meczu Fnatic podejmowało ukraińskie B8, które jest dotychczas największą niespodzianką tego turnieju. Spotkanie rozpoczęło się na Vertigo, wybranym przez Fnatic. Krimz i spółka udowodnili, że wybór ten nie był przypadkowy i gładko pokonali B8 wynikiem 16:8. Następnie przenieśliśmy się na mapę wyboru Ukraińców – Nuke. Formacja r1nkle’a również pokazała, że na swojej mapie czuje się pewnie, wygrywając 16:11 i wyrównując w serii.

Wszystko miało rozstrzygnąć się na Ancientcie. Tam mimo prowadzenia 9:6 do przerwy, B8 nie zdołało dowieźć przewagi do końca i to Fnatic wygrało trzecią mapę wynikiem 16:12, jednocześnie przyklepując awans na Blast.TV Major Paris 2023.

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.