Respawn.pl

NAVI potwierdza plotki i ogłasza swój nowy skład!

Autor: Maks Bartosik
CS:GO NAVI

Długa to była saga, ale w końcu doczekaliśmy się jej końca! Przed chwilą NAVI ogłosiło wymianę trzech zawodników w swoim składzie!

Plotki o przebudowie składu NAVI pojawiały się niemal przez cały czerwiec. Wiadomo było, że z drużyną pożegnają się Npl i Electronic, a z czasem do tego grona dołączył Perfecto. Pytanie było tylko jedno – kto ich zastąpi w składzie NAVI. Przez ten czas przewinęło się kilka nazwisk, a najczęściej wymieniano Aleksiba, JLa i IMa.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych ukraińska organizacja oficjalnie potwierdziła przebudowę swojego składu CS:GO. Zgodnie z wszystkimi leakami, z zespołem pożegnali się Npl, Electronic oraz Perfecto. Ich miejsce natomiast zajęła wspomniana trójka – Aleksib, JL oraz IM. Trenerem składu pozostał B1ad3, który razem z S1mplem i b1tem jako jedyni pozostali z zespołu, który wygrywał Majora w Sztokholmie.

Kiedy debiut nowego składu NAVI?

Pierwszy turniej w którym będziemy mogli zobaczyć nowy skład NAVI, dowodzony przez Aleksiba, to faza grupowa BLAST Premier, która startuje już za niecałe 2 tygodnie. Później europejska formacja powalczy m.in. podczas IEM Cologne 2023.

Nowy skład Natus Vincere prezentuje się następująco:

Ukraine Oleksandr “⁠s1mple⁠ Kostyliev
Ukraine Valeriy “⁠b1t⁠ Vakhovskiy
Finland Aleksi “⁠Aleksib⁠ Virolainen
Lithuania Justinas “⁠jL⁠ Lekavicius
Romania Mihai “⁠iM⁠ Ivan

Ukraine Andrey “⁠B1ad3⁠ Gorodenskiy (trener)