Respawn.pl

Nertz oficjalnie dołącza do ENCE!

Autor: Maks Bartosik

Długo nie trzeba było czekać na potwierdzenie transferu gracza, który zastąpi Valde w składzie ENCE. Fińska organizacja poinformowała przed chwilą, że w jej szeregi wstąpił Guy “⁠Nertz⁠” Iluz!

We wtorek informowaliśmy o zmianie w ENCE. Z zespołem pożegnał się Valdemar “valde” Vangs, który był członkiem składu od sierpnia ubiegłego roku, gdy zastąpił Spinxa. Z Duńczykiem w składzie ENCE nie było jednak już tak mocne i po nieudanych występach w Rio i w Katowicach zdecydowano się na zakończenie współpracy z valde.

Miejsce Duńczyka w składzie miał nieoficjalnie zająć Guy “Nertz” Iluz, który dotychczas występował w Endpoint. Dzisiaj ENCE oficjalnie potwierdziło te doniesienia, ogłaszając transfer Izraelczyka. 23-latek w Endpoint spędził prawie 1.5 roku i razem z europejską formacją wystąpił m.in. podczas finałów 16 sezonu ESL Pro League.

ENCE obecnie przebywa na Malcie, gdzie rozgrywane są finały CCT Central Europe Series. Europejski skład występuje w nich bez nowego nabytku, a w składzie znalazł się zawodnik akademii – Henri “⁠HENU⁠ Ylilehto.

Skład ENCE po dołączeniu Nertza prezentuje się następująco:

Denmark Marco “⁠Snappi⁠ Pfeiffer
Poland Paweł “⁠dycha⁠ Dycha
Montenegro Pavle “⁠Maden⁠ Bošković
Spain Alvaro “⁠SunPayus⁠ Garcia
Israel Guy “⁠Nertz⁠ Iluz

Finland Eetu “⁠sAw⁠ Saha (trener)

Denmark Valdemar “⁠valde⁠ Bjørn Vangså (rezerwowy)