Respawn.pl

Niedziela z Anonymo i MOUZ NXT w Pinnacle Cup III

Autor: Krzysztof Sarna

Po kilku dniach przerwy od zmagań polskich formacji czas do nich powrócić. W niedzielę na serwerze ujrzymy reprezentantów Anonymo Esports i MOUZ NXT, którzy kontynuują walkę o play-offy Pinnacle Cup III.

Co prawda aktualnie toczą się zmagania w ramach grupy B piętnastego sezonu ESL Pro League i to właśnie w tym kierunku zwrócone są oczy największej ilości fanów CS:GO, tak nie możemy oczywiście zapominać o polskich ekipach, które rywalizują na międzynarodowej arenie. Już teraz powiemy, że godziny niedzielnych spotkań Anonymo Esports i MOUZ NXT nie będą zbieżne ze starciami w CS-owej Lidze Mistrzów, dzięki czemu można uczynić prawdziwy maraton oglądania poczynań na różnych szczeblach.

CZYTAJ TAKŻE: Amouranth przedstawiła swojego nowego “chłopaka”! Doszło do…

Jako pierwsi do gry wejdą “Anonimowi”, którzy o godzinie 10:00 zmierzą się z KOVĄ. Podopieczni Adriana “imd” Piepera dobrze rozpoczęli te rozgrywki, ponieważ w pierwszym starciu pokonali wyżej notowane Tricked. Przypomnijmy, że rywalizacja w “swissie” toczy się do trzech zwycięstw lub trzech porażek, tak więc szansa na dostanie się do etapu pucharowego jest spora. Jeśli chodzi o Finów, to ci po trzech arenach pokonali SKADE. Czysto teoretycznie starcie to powinni wygrać Polacy, którzy są na 55. pozycji w światowym rankingu HLTV, podczas gdy Aleksi “zks” Nissinen i jego koledzy plasują się na 83. lokacie.

Trzy godziny później na serwerze zamelduje się MOUZ NXT, które spotka się z BLUEJAYS. To także będzie spotkanie ekip z bilansem 1-0 w Pinnacle Cup III. Młode “Myszy” bez żadnych problemów poradziły sobie z Into the Breach. Natomiast zespół z Macedonii Północnej po pełnej serii wygrał z 00NATION. W ostatnim czasie wyniki osiągane przez Michała “mhL-a” Knasiaka i jego kolegów nie zachwycają. Nie trudno jest odnieść wrażenie, że ekipa przyhamowała. Jeszcze do niedawna organizacja z Niemiec znajdowała się w najlepszej trzydziestce świata. Aktualnie jest to 42. miejsce. Samo starcie zapowiada się bardzo ciekawie i powinno zgoła być wyrównane, ponieważ BLUEJAYS wyprzedza MOUZ NXT zaledwie o cztery posady i jest na 38.

Ponadto o godzinie 19:30 ENCE rozegra ostatnie starcie w ramach fazy grupowej ESL Pro League ze Sprout. Zapowiedź tej potyczki znajdziecie tutaj.

Harmonogram niedzielnych spotkań polskich formacji prezentuje się następująco:

10:00 | Anonymo Esports vs. KOVA – BO3 [Transmisja]

13:00 | MOUZ NXT vs. BLUEJAYS – BO3 [Transmisja]

19:30 | ENCE vs. Sprout – BO3 – Zapowiedź tego meczu znajdziecie tutaj.