Respawn.pl

Nieoficjalnie: znamy nowy skład Team Spirit!

Autor: Maks Bartosik

Powoli wyjaśnia się przyszłość składu Team Spirit. Dzisiaj nieoficjalnie poznaliśmy nową piątkę, która będzie reprezentować barwy rosyjskiej organizacji w nadchodzących miesiącach.

Pod koniec maja informowaliśmy, że Team Spirit zamierza przebudować swój skład CS:GO i wykorzystać do tego swoją akademię, która w tym roku spisywała się naprawdę świetnie. Wtedy mówiło się o potencjalnym dołączeniu przynajmniej dwóch zawodników z Spirit Academy, którzy mieli awansować do głównego składu.

Znamy potencjalny nowy skład Team Spirit

Dzisiaj harumi poinformował, że zna już skład Team Spirit na nowy sezon. Zgodnie z jego doniesieniami, ze starej piątki pozostali jedynie chopper i magixx, a pozostałe miejsca w składzie zajmą właśnie adepci akademii rosyjskiej organizacji. Mają to być Myroslav “zont1x” Plakhotja, Artem “ArtFr0st” Kharitonov oraz najmłodszy, zaledwie 16-letni snajper Danil “donk” Kryshkovets.

Jeśli te informacje się potwierdzą, to ze składem Spirit pożegnają się Patsi, s1ren i w0nderful. Najwięcej o potencjalnym nowym klubie mówi się w przypadku Patsiego, który był wymieniany wśród kandydatów do dołączenia do składu Team Liquid. Z kolei jeśli chodzi o w0nderfula, to pojawiły się informacje, że jego usługami zainteresowane jest Sprout.

Potencjalny nowy skład Team Spirit prezentuje się następująco:

  • 🇷🇺 Myroslav “zont1x” Plakhotja
  • 🇷🇺 Leonid “chopper” Vishnyakov
  • 🇷🇺 Danil “donk” Kryshkovets
  • 🇷🇺Boris “magixx” Vorobyev
  • 🇷🇺Artem “ArtFr0st” Kharitonov
  • 🇷🇺 Sergey “hally” Shavaev (trener)