Respawn.pl

Nitro proponuje Mai Staśko 10 tysięcy złotych za…

Autor: Krzysztof Sarna

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że na gali HIGH League 4 zawalczy Maja Staśko. To bardzo kontrowersyjna persona w świecie Internetu i nie ma się co dziwić, że samo ogłoszenie w sieci wywołało niemałe zawirowanie. W związku z walką aktywistki Sergiusz “Nitro” Górski postanowił wyjść z propozycją i zaproponować jej 10 tysięcy PLN.

Już 17 września w gliwickiej arenie Maja Staśko zmierzy się z Ewą “Mrs.Honey” Wyszatycką. Nie da się ukryć, że mimo tego, jakie emocje wzbudza jedna czy druga z pań – walka może pochwalić się naprawdę wielkim zainteresowaniem. W kontekście tego pojedynku warto także zwrócić uwagę na propozycję Sergiusza Górskiego. Nitro bowiem postawił na stole 10 tysięcy złotych, ale Maja Staśko musi spełnić pewien warunek. 

CZYTAJ TAKŻE: Z Xayoo Industries miał odejść jeszcze jeden streamer? Holak tłumaczy

Zawodnik FAME MMA oficjalnie zaoferował za pośrednictwem Twittera 10 tysięcy złotych na wybraną fundację pod warunkiem, że Maja Staśko wyjdzie do klatki przy jego piosence “Trójkąt bermudzki”. Oczywiście w utworze pada wiele sprzecznych z wartościami aktywistki wersów, tak więc to w tym cały sęk. Górski jak zwykle jest w formie i nie zwalnia z tonu. 

Chciałbym oficjalnie zaoferować Mai Staśko 10 tysięcy złotych na wybraną przez nią fundację, jeśli wyjdzie do mojej piosenki “Trójkąt bermudzki”. Daj znać gdzieś, gdzie mnie jeszcze nie zablokowałaś, czy przyjmujesz aka chcesz pomóc potrzebującym czy nie. Od razu daj nazwę fundacji to zrealizuje przelew, bo nie wyobrażam sobie, żebyś przez osobiste animozje odrzuciła pomoc potrzebującym – czytamy na Twitterowym profilu YouTubero-streamera.

Serg