Respawn.pl

Nowa fala dostępów do bety Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Oficjalny profil Counter-Strike 2 oficjalnie ogłosił, że rozdał nowe dostępy dla graczy do bety najnowszej wersji gry. Trzeba jednak pamiętać, że należy spełnić kilka wymogów.

Valve przyznaje kolejne dostępy do bety Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 jest jeszcze wersji Beta, jednak już coraz więcej graczy ma dostęp do testowej wersji. Osiem dni po oficjalnej dużej wysyłce zaproszeń, przyszła pora na kolejną, która znowu pojawiła się wraz z aktualizacją.

Aby otrzymać dostęp do bety Counter-Strike 2, należy jednak spełnić kilka oczekiwań Valve. Dostęp do testowej wersji otrzymują gracze, którzy posiadają status Prime oraz aktywną rangę. Bez tych dwóch rzeczy, nie ma co liczyć na otrzymanie zaproszenia i przetestowania nowej wersji gry na swoim komputerze.

Codzienne aktualizację CS 2nadzieją dla tych, co jeszcze nie otrzymali

Valve w pocie czoła pracuje nad ulepszeniem najnowszej wersji gry. Błędów jest naprawdę sporo, a użytkownicy masowo je zgłaszają do producenta. To jednak jeżeli jeszcze nie otrzymaliście dostępu do bety Counter-Strike 2, to nic straconego. Jeżeli posiadacie status Prime w CS:GO i wbijecie rangę, to bardzo możliwe, że przy następnych aktualizacjach otrzymacie wyczekiwane zaproszenie. Wygląda na to, że Valve przy każdej aktualizacji poszerza grono graczy, którzy otrzymują dostęp do Counter-Strike 2 i nie zawsze piszę o tym na swoich oficjalnych profilach.

Więcej informacji o tym jak otrzymać dostęp do bety CS2 znajdziecie w naszym specjalnym artykule Natomiast wszystkie informacje dotyczące Counter-Strike 2 dostępne są w naszej specjalnej zakładce.