Respawn.pl

Nowości w trybie kariery w EA Sports FC!

Autor: Maks Bartosik

Wyciekają kolejne informacje o EA Sports FC. Wczoraj dowiedzieliśmy się o kilku nowościach, które EA zamierza wprowadzić do trybu kariery!

Już dziś w godzinach popołudniowych EA opublikuje zwiastun nowej gry piłkarskiej – EA Sports FC. Jak to jednak zazwyczaj bywa, nie trzeba czekać na trailer, by wiedzieć co nowego nas czeka. Tak samo jest i teraz, gdy po sieci krążą już przecieki o nowościach, które EA zamierza wprowadzić do swojej nowej gry. Niektóre z nich dotyczą trybu kariery, który czeka kilka ciekawych zmian!

Przede wszystkim, w trybie kariery w EA Sports FC dostaniemy więcej cutscenek. Mają pojawić się scenki z spotkań taktycznych w szatni, zarówno tych przedmeczowych, jak i tych w szatni. Do tego pojawić się mogą znane z trybu Alexa Huntera wywiady z piłkarzami i rozmowy pomiędzy zawodnikami. Ostatnią rzeczą, o której informuje profil EA Sports FC 24 News, jest obecność Fabrizio Romano w grze. O dodaniu włoskiego dziennikarza do nowej gry piłkarskiej od EA pisaliśmy w tym artykule.

Wszystkie informacje o nowej grze piłkarskiej od EA znajdziecie na naszej stronie w specjalnej zakładce, do której link znajduje się tutaj.