Respawn.pl

Nowy Anti-Cheat w Counter-Strike 2 będzie mógł anulować mecz!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2

Coraz więcej informacji dowiadujemy się na temat nowego anti-cheata, jakiego mamy otrzymać w Counter-Strike 2. Według plików nowy system wykrywania oszustów będzie działał na żywo. 

Valve nie zapomniało o niczym, jeżeli mówimy o nowej wersji CS’a. Producent nie podzielił się żadnymi informacjami przy ogłoszeniu gry jeżeli chodzi o nowy anti-cheat, który jednak został wykryty w plikach. Co ciekawe zmiana, jaka najprawdopodobniej pojawi się w grze, zmieni nastawienie wielu graczy.

Nowy Anti-Cheat w Counter-Strike 2 będzie działał na żywo

Takiego ruchu ze strony Valve mało kto mógł się spodziewać, jednak wiele na to wskazuje, że anti-cheat w Counter-Strike 2 nie będzie już tak dziurawy.  Na ten moment Valve nie podzieliło się informacjami na temat nowego systemu walki z oszustami, jednak znalezione informacje o nowym anti-cheat na stronie głównej gry budzą nadzieje wśród graczy. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Teraz na światło dzienne ujrzały kolejne informacje na temat nowego anti-cheata w Counter-Strike 2. Według plików gry, nowy system ma działać na żywo, czyli będzie kontrolował aktualnie trwające spotkanie. Jeżeli system wykryje w meczu oszusta, pojedynek zostanie anulowany, a graczom wyświetli się o tym informacja.

,,VAC Live” pomoże w walce z oszustami?

Najnowsze doniesienia budzą nadzieję społeczności gry, że już niedługo ilość oszustów na oficjalnych serwerach po prostu drastycznie spadnie. Trzeba przyznać, że jeżeli faktycznie nowy anti-cheat będzie działał w czasie rzeczywistym, to możemy mówić o małej rewolucji w najpopularniejszym FPS na świecie. Warto także dodać, że aktualnie niedostępny jes popularny w grze Overwatch, który został usunięty, ze względu na limitowane testy nowej wersji gry. To oznacza, że faktycznie Valve pracuje nad nowym systemem walki z nieuczciwymi graczami.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce