Respawn.pl

O tej transmisji mówi cała społeczność Twitcha! Wszystko przez brak ubrań

Autor: chiken
Twitch

Twitch zdążył przyzwyczaić użytkowników do dziwnych akcji i transmisji. Tego jednak mało kto się spodziewał i ostatnia transmisja streamerki wywołała sporą falę zaskoczenia i krytyki wobec platformy.

Twitch ponownie krytykowany

Sytuacja, jaka miała miejsce w ostatnich dniach na Twitchu przerosła wielu użytkowników, szczególnie że nadal mówimy tutaj o platformie dla osób poniżej osiemnastego roku życia i gdzie głównym źródłem transmisji nadal są gry. To jednak ostatnia transmisja pewnej streamerki zaskoczyła wszystkich, mimo że w pewnym sensie złamała regulamin.

Wszystko przez transmisję streamerki Morgpie, która przed kamerą stała na pewno bez górnej części ubrań. Kamera skierowana na streamerkę była tak, że wystarczył jeden fałszywy ruch, aby pokazać nieco za dużo. Sprawa od razu szybko rozeszła się po społeczności platformy i jedno jest pewne – transmisja nie wywołała zadowolenia wśród użytkowników Twitcha.

Przeczytaj więcej – Kasix obroniła tron streamerek na Twitchu. Izak najlepszy w CS-ie

Influencerka stała przed kamerą na pewno bez górnej części ubrań, co praktycznie nie złamało regulaminu platformy, ale zadziwiło mnóstwo użytkowników. Transmisja bardziej nadawała się na transmisję na stronie dla dorosłych, niż na najpopularniejszą platformę do live-streamingu, gdzie wciąż dominują transmisje z gier komputerowych.

Streamerka nie otrzymała jeszcze blokady, mimo że transmisja miała zdecydowanie charakter seksualny, co na platformie jest zabronione. Wiemy jednak, jak platforma podchodzi do takich sytuacji, szczególnie po sytuacjach związanych z transmisjami z basenów czy z kategorii ASMR.