Respawn.pl

OFICJALNIE: poznaliśmy rywala Pashy na High League 6

Autor: Maciek Paszkiewicz
pashabiceps w walce z owcą

Gala High League 6 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ odbędzie się już 18 marca 2023 roku. Najgłośniejszą walką z całą pewnością będzie ta Jarosława “Pashy” Jarząbkowskiego. Dotychczas nie znaliśmy jego rywala, a wiedzieliśmy jedynie, że zawalczy na HL6!

Kto rywalem Pashy na High League 6?

Jarosław “Pasha” Jarząbkowski ma już jedną stoczoną walkę w oktagonie. Na gali High League zmierzył się z Owcą z WK, którego znokautował. Z całą pewnością była to jedna z najlepszych walk w całej historii freaków. Esportowa legenda miała później wystąpić na jeszcze jednej gali pod koniec 2022 roku, ale przez kontuzję związaną z więzadłami nie była wstanie. Zamiast tego wyjdzie do oktagonu na High League 6, a rywalem Jarka będzie Marcin Dubiel.

PashaBiceps wraca do Spodka

Gala High League 6 odbędzie się w Spodku i reklamowana jest jako “powrót Pashy do Spodka”. Nic tym dziwnego, gdyż Jarek jeden ze swoich największych sukcesów esportowych zdobył właśnie w sercu Śląska, kiedy to wygrał razem z Virtus.pro, ESL One Katowice. Czy jego powrót do Spodka także będzie zwycięski? O tym przekonamy się już 18 marca!

Pasha vs. Dubiel na High League 6

Z całą pewnością walka Pashy z Marcinem Dubielem na High League 6 będzie najgłośniejszym pojedynkiem. Dotychczas mówiono, że main eventem ma być rywalizacja Najmana z Murańskim, ale szybko może się okazać, że dojdzie do roszady w karcie walk i to starcie Pashy z Dubielem wskoczy jako główne wydarzenie. Taki obrót spraw sugeruje zresztą opis Pashy na IG.

Dubiel miał dość ciężki 2022 rok, ale nie obyło się bez sukcesów. Jednym z nich było pokonanie Błońskiego w rzymskiej klatce no time limit. Mimo wszystko takie zestawienie może dziwić. W końcu po jednej stronie mamy szanowaną w wielu kręgach osobę, legendarnego zawodnika, a po drugiej po prostu Marcina Dubiela.