Respawn.pl

OG potwierdza doniesienia o przebudowie składu – dwóch graczy ląduje na liście transferowej!

Autor: Maks Bartosik

Shuffla, shuffla i jeszcze raz shuffla. Dopiero co informowaliśmy, że OG pożegna się z przynajmniej dwójką zawodników, a dzisiaj już oficjalnie otrzymaliśmy potwierdzenie tych doniesień!

O przebudowie składu w OG mówiło się od dłuższego czasu. Początkowo z zespołem mieli pożegnać się wszyscy oprócz F1ku i Degstera, później miał zostać jedynie Polak, a wczoraj stanęło na tym, że w składzie pozostanie F1ku i Nexa, a dołączy do nich regali. W międzyczasie słyszeliśmy również o potencjalnych nowych zawodnikach OG, wśród których wymieniano m.in. SyrsoNa, jL czy BOROSa.

Kilkanaście minut temu OG oficjalnie poinformowało, że zgodnie z doniesieniami, z zespołem żegna się dwóch zawodników. Mowa o Degsterze i Neofragu, którzy nie będą już reprezentować barw OG. O ile o odejściu Czecha mówiło się od dłuższego czasu, tak pożegnanie z Degsterem stało się obiektem plotek dopiero kilka dni temu.

Jakie będą kolejne ruchy OG?

Co będzie dalej ze składem OG? Ciężko powiedzieć, bowiem dużo mówi się o odejściu Flameza do Teamu Vitality, gdzie Izraelczyk miałby zastąpić Dupreeha. To potwierdzałoby wczorajsze doniesienia, jakoby nowy skład OG miał zostać zbudowany wokół F1ku, Nexy i Regaliego. Jeśli chodzi zaś o pozostałe dwa wolne miejsca, to na ten moment na pewno można wykluczyć transfer BOROSa, który przed chwilą został ogłoszony jako nowy zawodnik Falcons.

W dalszym ciągu możliwy jest transfer jL z Apeks. OG dalej pozostaje najaktywniejszą organizacją w temacie zakontraktowania Litwina, który pokazał się z świetnej strony podczas BLAST.tv Major Paris 2023. Jednak temat piątego zawodnika na ten moment jest rzadko poruszany w mediach, jednak patrząc na intensywność obecnej shuffli transferowej, możemy go poznać nawet za kilka godzin.

Obecny, prawdopodobny skład OG prezentuje się następująco:

Poland Maciej “⁠F1KU⁠ Miklas
Serbia Nemanja “⁠nexa⁠ Isaković
Romania Iulian “⁠regali⁠ Harjău