Respawn.pl

Olofmeister gotowy do powrotu?

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczorajszy wieczór przyniósł iskierkę nadziei wszystkim fanom zespołu Fnatic. Olofmeister, po długiej przerwie wrócił wczoraj do gry w Counter-Strike’a.

Ostatnio informowaliśmy Was, że Olof robi postępy w leczeniu, jednak nie jest jeszcze w stu procentach sprawny. We Fnatic nadal zastępuje go John “wenton” Eriksson i w najbliższym czasie raczej nic się nie zmieni.

Wczoraj Olofmeister uruchomił CSa i zagrał FPL’a, czyli specjalny rodzaj rozgrywek faceit przeznaczonych dla graczy należących do najlepszych drużyn europejskich i amerykańskich. Zagrał on między innymi z Oskarem z Hellraisers, czy ze swoim kolegą z drużyny, Dennisem i jak widzicie na obrazku poniżej nie poradził sobie najgorzej.

olofwynikki

Kliknij by powiększyć

W przeciwnym zespole znaleźli się m. in zawodnicy GODSENT, Twist i Lekr0. Olofmeisterowi nie poszło źle. Mecz został przez nich wygrany, a on sam w tabeli zajął drugą pozycję z dość wyrównanym k/d ratio.

REASTEN, czyli kolega Olofa po fachu na swoim streamie podał informację, jakoby wspomniany gracz Fnatic powoli wracał do zdrowia i dostał pozwolenie od lekarzy na spędzenie trochę czasu z grą. Miejmy nadzieję, że to prawda i już niedługo, może na samym ESL One Cologne 2016 ujrzymy Olofmeistera w pełni jego możliwości!