Respawn.pl

olofmeister proponuje przywrócić do Counter-Strike 2 rzecz znaną nam ze starszych wersji gry

Autor: Michał Maćkowski

Społeczność CS’a żyje aktualnie głównie doniesieniami związanymi z Counter-Strike 2, który ma otrzymać długo wyczekiwane przez społeczność ulepszenia. To jednak szwedzki legendarny zawodnik Olof “olofmeister” Kajbjer rzucił pomysł przywrócenia funkcji znanej ze starszych wersji gry.

Jeżeli faktycznie doniesienia o Counter-Strike 2 okażą się prawdą, to czeka wielu graczy mała rewolucja. Według przecieków nowa wersja CS’a ma otrzymać elementy, o które prosi już od dawna społeczność, jak przykładowo tickrate 128. To jednak z ciekawym pomysłem na Twitterze pochwalił się były gracz m.in. fnatic – Olof “olofmeister” Kajbjer, który proponuje przywrócenie funkcji znanej ze starszych wersji gry.

olofmeister proponuje zakup amunicji w Counter-Strike 2

Od razu po ogłoszeniu nieoficjalnych informacji o powstawaniu Counter-Strike 2 społeczność ruszyła z lawiną pomysłów, jakie powinny zostać wprowadzone w nowej wersji. Nie zabrakło oczywiście elementów, o jakie gracze proszą już od dawna dla CS:GO, jak tickrate 128 czy lepszy anty-cheat. To jednak z ciekawym pomysłem znanym szczególnie starszym fanom CS’a wyszedł Olof “olofmeister” Kajbjer, który proponuje przywrócenie zakupu amunicji.

Przeczytaj więcej – TO SIĘ DZIEJE! BETA COUNTER-STRIKE 2 MA POJAWIĆ SIĘ W NAJBLIŻSZYCH TYGODNIACH!

W poprzednich wersjach CS’a po każdej rundzie gracz zmuszony najczęściej był do zakupu amunicji, jeżeli zachował broń. To powodowało, że trudniej trzeba było utrzymać odpowiednią ekonomię i tuż przed startem rundy zadawać sobie pytanie, czy starczy mi amunicji w karabinie. Były gracz FaZe rzucił pomysłem, aby do tego powrócić.

Może tak powrót komunikacji głosowe między połowami? 

Oczywiście pod wpisem legendarnego zawodnika CS:GO nie zabrakło innych pomysłów od społeczności. Jeden z użytkowników zaproponował przywrócenie komunikacji głosowej z drużyną przeciwną między połowami, co najczęściej kończyło się rzucaniem obraźliwych słów w kierunku swoich rywali. Na ten moment nie wiemy, co Valve dokładnie planuje dodać do potencjalnej nowej wersji Counter-Strike.