Respawn.pl

Ostatni dzień europejskiego RMR A. Drużyna kubena i F1KU z szansą na awans

Autor: Filip Woszczek

Z dniem dzisiejszym pierwsze kwalifikacje do BLAST.tv Major Paris 2023 zbliżają się ku końcowi. Jakub “kuben” Gurczyński oraz Maciej “F1KU” Miklas nadal walczą o miejsce na turnieju, natomiast mecz Kamila “siuhy” Szkaradka zadecyduje o tym, czy trafi on bezpośrednio do fazy Legend.

O godzinie 11:00 będzie można obejrzeć spotkanie F1KU, który wraz z OG będzie musiał pokonać przeszkodę w postaci Falcons. Ostatnia sprawna wygrana Polaka nad 1WIN dowodzi, że są w stanie radzić sobie z tutejszymi rywalami bez względu na zawirowania w składzie. W tym samym czasie rozegra się spotkanie Bad News Eagles przeciwko GamerLegion. Obie ekipy zaprezentowały się z dobrej strony, w tym szczególnie ta pierwsza, po tym jak pokonali oni jedną z najlepszych drużyn świata bez straty mapy. Ekipa siuhego zagwarantowała sobie już udział w fazie Pretendentów, natomiast to spotkanie będzie decydowało o tym, kto trafi do fazy Legend. Reszta ekip, które przegrają dziś swoje spotkania, będzie mogła jeszcze powalczyć w kwalifikacjach ostatniej szansy, ale wtedy stawką będzie tylko jedno miejsce na turnieju, o które powalczy 6 drużyn.

Drużyna będąca pod opieką kubena podejmie dziś ukraiński skład, który dopiero co musiał uznać wyższość drużyny Karola “rallena” Rodowicza. Wczorajsza dość pewna wygrana Apeks nad Sprout udowodniła, że w tym spotkaniu również mogą oni dyktować warunki. Równolegle do tego spotkania będzie można obserwować poczynania FaZe, które w tych kwalifikacjach zdecydowanie nie miało łatwej drogi. Drużyna Finna “karrigana” Andersena poniosła ostatnio porażki przeciwko Natus Vincere oraz Bad News Eagles, natomiast teraz będzie musiała pokonać MOUZ, by zakwalifikować się do turnieju.

Harmonogram spotkań:

11:00FalconsFalconsvs.ogOGIZAK
11:00Bad News Eaglesbnevs.GamerLegionGamerLegionESPORTNOW
14:45ApeksApeksvs.B8B8ESPORTNOW
14:45FaZefazvs.Untitled 1MOUZIZAK

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.