Respawn.pl

Ostatnie szlify przed IEM Katowice – Permitta walczy o pozostanie w Thunderpick Bitcoin Series 2

Autor: Michał Maćkowski

Wtorek dla polskich kibiców nie będzie tak intensywny. W akcji oglądać mogliśmy dzisiaj Ungentium, które jednak przegrało swoje spotkanie dosyć szybko. To na szczęście nie koniec emocji na dziś, bo do gry zamelduje się także Permitta.

Ostatnie dni były naprawdę intensywne dla wielu polskich drużyn, które walczą w internetowych rozgrywkach. Przyszła jednak pora na krótką przerwę dla kilku rodzimych zespołów, lecz to nie oznacza, że nie będzie komu kibicować. W akcji zobaczymy dzisiaj reprezentantów Permitta.

Permitta szlifuje formę przed IEM Katowice

Jedyny polski zespół, jaki zobaczymy na IEM Katowice, ciągle szlifuje swoją formę przed zbliżającymi się rozgrywkami. Dla aktualnych mistrzów polski będzie to jedno z największych wyzwań w karierze, bo gra z najlepszymi zespołami na świecie nie zdarza się codziennie. Więcej o pierwszym spotkaniu na IEM Katowice z udziałem Permitta przeczytacie tutaj.

Ekipa Mariusza “casey” Jarząba ma przed imprezą w Katowicach jeszcze do rozegrania kilka spotkań. Pierwsze z nich już dzisiaj w ramach drugiego sezonu Thunderpick Bitcoin. Polacy niestety znajdują się w dolnej drabince po porażce z Falcons, przez co każda kolejne potknięcie eliminuje ich z turnieju.

Dzisiaj rywalami aktualnego mistrza polski będą gracze duńskiego Masonic, którzy na początku fazy pucharowej przegrali z Honoris. To jednak Duńczycy utrzymali się w dolnej drabince, eliminując z dalszych rozgrywek Invictus International. Spotkanie z udziałem naszych rodaków rozpocznie się o 13:30 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Transmisja dostępna jest tutaj.