Respawn.pl

Pakiet Epic Paladins oraz Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse za darmo na EPIC Games

Autor: Krzysztof Sarna

EPIC Games postanowiło nieco zwolnić w kwestii rozdawnictwa głośnych tytułów. Po udanych, poprzednich tygodniach deweloperzy do darmowego obiegu przeznaczyli Pakiet Epic Paladins wraz ze Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. 

Jeśli ktoś jeszcze nie miał konta na platformie EPIC Games przed tygodniem, to fakt ten zapewne uległ zmianie. To wszystko dzięki temu, że na platformie mogliśmy za darmo do swojej biblioteki przypisać PC Building Simulator. Tej gry nie trzeba nikomu przedstawiać, a zjawisko tego, że tytuł ten był na liście życzeń wielu graczy, a pojawił się za darmo, z pewnością wzbudził sympatię wielu klientów. Deweloperzy jednak nie chcą “podgrzewać” atmosfery do maksimum, dlatego na drugi czwartek października przewidzieli nieco słabsze tytuły. Chodzi tu o Pakiet Epic Paladins, a także Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse.

Tym razem do swojego konta za darmo możemy przypisać pakiet Epic Paladins, dzięki któremu odblokujemy czterech czempionów, a także dodatkowe przedmioty kosmetyczne dla każdego z nich.

Drugim z darmowych ‘przedmiotów’, w który możemy się zaopatrzyć za darmo jest gra Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Śmiało można rzec, że jest to już wysłużony tytuł, a świetnie odnajdzie się tu frazes: “stare, ale jare”. I z pewnością jest tak w przypadku tejże partii. Po raz pierwszy dzieło od Aspyr ukazało się 18 października 2005 roku. Wersję na PC oddano do obiegu miesiąc później, bo 15 listopada tego samego roku. Zagłębiając się natomiast w samą rozgrywkę, to jest to gra akcji, w której zostajemy zombie. Sama akcja osadzona jest w 1959 roku, a toczy się w mieście Punchbowl, w stanie Pensylwania. Jako zombi będziemy musieli skopać innym tyłki oraz dostać się do mózgów. Mieszkańcy muszą dostać jasno do zrozumienia, że prawo i porządek nie dadzą rady nieżyjącemu na misji.

Jeśli jesteście zainteresowani wyżej opisanymi tytułami, to wystarczy, że posiadacie konto na platformie EPIC Games Store, a następnie klikniecie przycisk “POBIERZ”. Gry te możecie odebrać przez równy tydzień, a więc do czwartku, 21 października, do godziny 17:00. 

Odnośniki do gier: