Respawn.pl

Prawdziwa gratka na EPIC-u! PC Building Simulator do zgarnięcia za darmo

Autor: Krzysztof Sarna

Na tę grę z pewnością polowało wiele osób, kiedy jeszcze przed tygodniem dowiedziało się, że dziś będzie za darmo. Gra, w którą wiele osób grało i nie żałowało wydanych za nią pieniędzy. Panie i Panowie – od dziś przez tydzień możemy zaopatrzyć się w PC Building Simulator. 

Nim jednak przejdziemy do głównego gracza tego tygodnia, a więc PC Building Simulator przypomnijmy, że w ubiegły czwartek za darmo mogliśmy przypisać do swoich kont na EPIC-u Europę Universalis IV

Natomiast jeśli chodzi o dzieło od The Irregular Corporation, to zyskało one popularność już niemal po premierze, która miała miejsce 27 marca 2018 roku. Nie ma się jednak czemu dziwić. W środowisku graczy chyba praktycznie każdy lubi, a nawet kocha składać komputery. Nie każdy natomiast ma okazję robić to na co dzień jak chociażby serwisanci komputerowi. Stąd też, jak sam tytuł mówi – zajmować będziemy się składaniem oraz naprawianiem PC-tów. 

W grze spotkać możemy się z trybem kariery, w którym prowadzimy własną firmę. Ta oczywiście zajmuje się wcześniej wspomnianą budową i naprawą. W trakcie działalności trzeba jednak uważać na finanse. Praca musi być przecież opłacalna i dochodowa. Można też oddać się wodzom fantazji, wszak bez żadnych ograniczeń możemy złożyć komputer marzeń, poczynając od obudowy, a kończąc na procesorze i chłodzeniu.

Co również ważne – w grze nie brakuje doskonale znanych nam marek. Przykłady? Nie ma sprawy. Intel, NVIDIA, AMD czy ZOTAC, to tylko kilka z firm zajmujących się produkcją podzespołów, które zawitały do tego tytułu. A nie brakuje również producentów peryferiów komputerowych. Jako przykład posłużyć może SteelSeries, HyperX czy Corsair.

Czas na odebranie PC Building Simulator jest do przyszłego czwartku, a więc do 14 października, do godziny 17:00. Przyznamy jednak szczerze, że nie ma sensu zwlekać i warto przypisać grę do swojego konta już teraz. Wymagania nie są wygórowane, ponieważ wystarczy posiadać konto na platformie EPIC Games Store i to wszystko. PC BS możecie odebrać, klikając ten odnośnik. Wiadomo także, co pojawi się w przyszłym tygodniu. A nie będzie to jedna gra, ale dwie. Mowa tu o Pakiet Epic Paladins oraz Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse.