Respawn.pl

Pasha dojechał do Kopenhagi! Przejechał ponad 1000 kilometrów!

Autor: Maks Bartosik
Pasha

On to znowu zrobił! Przed chwilą Pasha zakończył swoją podróż rowerem z Warszawy do Kopenhagi!

Tak samo jak przed Majorem w Paryżu, tak i teraz Pasha podjął się ciężkiej misji, jaką było dotarcie rowerem na PGL Major Copenhagen 2024. Jarek wyruszył z Warszawy spod kolumny Zygmunta i przemierzał nie tylko polskie, ale też i niemieckie i duńskie trasy. Gdy na przeszkodzie stanęło Morze Bałtyckie, to i tutaj Jarek znalazł rozwiązanie – wsiadł na rower pontonowy.

Pasha już w Kopenhadze!

Dzisiaj ok. godziny 16 Pasha finalnie dotarł do Kopenhagi przed Royal Arena, gdzie rozgrywany jest PGL Major Copenhagen 2024. Jednak zanim mu się to udało, musiał jeszcze odwiedzić lokalny serwis, bowiem tak samo jak rok temu, złapał gumę. Po szybkiej naprawie ruszył w dalszą trasę i już bez żadnych przeszkód dotarł do celu tuż przed pierwszym z dzisiejszych półfinałów.

Łącznie Pasha przejechał ponad 1000 kilometrów, co zajęło mu niemal tydzień. Na miejscu czekał na niego mały komitet powitalny, który czekał aż Jarek dojedzie do celu.

Dzisiaj rano Jarek pojawił się też na chwilę na Kanale Zero, gdzie opowiadał o szczegółach swojej wyprawy. Fragment możecie obejrzeć poniżej.