Respawn.pl

Pasha Gaming Camp +18 oficjalnie ogłoszony! Poznaliśmy termin obozu dla dorosłych

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps

Rok 2022 inicjatywa Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowskiego zakończyła z przytupem! Pasha Gaming Camp oficjalnie ogłosiło wydarzenie skierowane dla dorosłych! 

Pasha Gaming Camp to inicjatywa, która skradła serca wielu fanom polskiego jak i międzynarodowego esportu. Obozy esportowo-sportowe pokazują, jak łączyć rozgrywki komputerowe ze sportem i przy tym świetnie się bawić. Teraz Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski wraz ze swoim zespołem odpowiedzialnym za PGC ogłosił edycję dla dorosłych.

Pasha Gaming Camp +18 oficjalnie potwierdzony

Wraz z końcem 2022 roku, bo dokładnie 31 grudnia na oficjalnym profilu Pasha Gaming Camp pojawiła się zapowiedź obozu dla osób powyżej 18 roku życia. Dorosła część społeczności informowała przy powstawaniu obozu dla młodszych o chęci udziału w takim obozie.

Przeczytaj więcej – Zwycięski Jastrząb! Polak wyróżniony na Twitchu w kategorii Best Unlucky Moment!

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie, obóz skierowany do osób powyżej 18 roku życia łączy ze sobą trzy główne aspekty: esport, sport oraz relaks. Dzięki tygodniowej edycji można wspomnieć młodzieńcze czasy, spędzić czas z nowo poznani znajomymi czy wziąć drugą połówkę lub swoje potomstwo na wyjazd w góry. Obóz odbędzie się 19 do 26 lutego, a cena za jedną osobę wynosi 3998 złotych. Zapisy na wydarzenie startują już szóstego stycznia o 20:00.

Co czeka na Ciebie podczas obozu?

Pasha Gaming Camp przygotował trzy części dla obozowiczów.  W części esportowej będzie możliwość pogrania z Papito w CS:GO, sprawdzić jego formę na treningu kolarskim na specjalnej platformie czy zarwać nockę w takich grach jak CS 1.6 czy Quake III. W części sportowej czekają codzienne rozruchy, zajęcia boksu oraz na stoku narciarskim. Oczywiście nie mogło także zabraknąć części rekreacyjnej, grze oprócz powitalnego drinka z Jarkiem, na uczestników czeka strefa Spa, ognisko integracyjne i oczywiście codzienne oglądanie wydarzeń sportowo-esportowych.

Więcej o obozie Pasha Gaming Camp 18 przeczytacie tutaj.