Respawn.pl

Zwycięski Jastrząb! Polak wyróżniony na Twitchu w kategorii Best Unlucky Moment!

Autor: Michał Maćkowski

Spokojne delektowanie się kanapką zakończyło się wyróżnieniem na Twitchu. O kanale aikoiemil, prowadzonym przez Polaka i jego żonę zrobiło się jeszcze głośniej po niespodziewanej sytuacji z jastrzębiem. 

Twitch to największa platforma live-streamingu na świecie, gdzie podczas tysięcy transmisji mogą dziać się naprawdę przeróżne rzeczy. Przekonał się o tym Emil, polski streamer tworzący content mocno związany z Japonią. Na jednej z transmisji wszyscy doznali wielkiego szoku, bo jastrząb ukradł mu kanapkę.

Polak wyróżniony na Twitchu

Jeden z najciekawszych klipów z Polski na platformie w tym roku. Tak można określić wydarzenie, które mogli oglądać widzowie na żywo a potem cały świat z transmisji aikoiemil. Emil siedząc spokojnie na murku i jedząc kanapkę, doznał szoku po zabraniu mu kanapki przez przelatującego sokoła. Filmik stał się viralem w Internecie, a szczególnie na TikToku.

Film zawiera niecenzuralne słowo

Konkurencja pokonana!

Wśród nominowanych nie zabrakło także innych ciekawych wydarzeń. W tej samej kategorii nominacje otrzymała również streamerka Elina, której podczas transmisji skradziono telefon, z którego nadawała. Wszystko oczywiście zostało uwiecznione na transmisji, która chwilę później została wyłączona. Po ogłoszeniu zwycięzcy, Emil połączył się w prowadzącym i opowiedział kilka słów o całym zajściu. Pełną transmisję znajdziecie tutaj.