Respawn.pl

pasha pojedzie rowerem na kolejnego Majora?

Autor: Krzysztof Sarna
pashabiceps

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski prowadzi niezwykle aktywny tryb życia. Zawodnik nieustannie uprawia sport, a dużą jego częścią jest jazda na rowerze. pasha jeszcze w maju pojechał na BLAST.tv Majora do Paryża właśnie na rowerze! Czyżby zanosiło się na to, że na kolejny turniej wspierany przez Valve pasha także uda się jednośladem?

pasha pojedzie rowerem do Kopenhagi?

W miniony czwartek, 31 września Jarząbkowski dodał na swoje Instagram Story zdjęcie mapą przedstawiające trasę z Warszawy do Kopenhagi. Tym razem dystans będzie zdecydowanie krótszy, ponieważ nawigacja wskazuje niecałe 1000 kilometrów, chociaż trzeba będzie liczyć najprawdopodobniej nieco ponad te trzy zera. Trzeba jednak przyznać, że będzie to pod względem dystansu mniej wymagająca trasa, aniżeli stolica Francji. 

CZYTAJ TAKŻE: Koniec passy Kasix! Angela35 najlepsza wśród pań na Twitchu w sierpniu

W maju pashaBiceps wybrał się do Paryża, by wspierać graczy 9INE. Łącznie na dwóch kółkach przemierzył ponad 1700 kilometrów, będąc na ustach całego świata. Pogoda poza wiatrem sprzyjała. Warto jednak mieć na uwadze, że pierwszy Major w CS2, PGL w stolicy Danii odbędzie się pod koniec marca. Tak więc 35-latek będzie musiał być przygotowany na różne okoliczności. Jak to mówią – “w marcu jak w garncu”.

CZYTAJ TAKŻE: Fala dostępów do bety, 24-rundowe mecze, dodane Inferno! Grad zmian – Aktualizacja CS2 01/09/2023

Wyprawa byłego zawodnika Virtus.pro to już najprawdopodobniej nawet nie kwestia spekulacji a faktu. Jak widzimy na poniższym zrzucie ekranu z relacji pashy, opis jest krótki, ale zdecydowany i stanowczy: “majorowa wycieczka CS2. Can’t wait”. Tak więc w marcu poza rozgrywkami Majora przyjdzie nam także śledzić poczynania Jarząbkowskiego w wyprawie ze stolicy Polski do stolicy Danii. 

screen pasha

fot. instagram.com/pashabiceps