Respawn.pl

pasha wyzwany do rewanżu przez Marcina Dubiela na FAME MMA

Autor: chiken
pasha dubiel zapowiedz walki

Za nami debiutancka gala FAME MMA Friday Arena. W Hali Stulecia we Wrocławiu jednym z uczestników był Marcin Dubiel, który po swojej walce udzielał wywiadu. Popularny YouTube nie do końca wiedział, kogo wytypować do następnej walki. W ostateczności influencer wskazał, że chciałby, by jego przeciwnikiem w rewanżu był Jarosław “pasha” Jarząbkowski. 

pasha odpowie i stanie do rewanżu z Dubielem?

Podczas piątkowej gali FAME MMA Friday Arena 1 Marcin Dubiel po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Filipa “Filipka” Marcinka. W wywiadzie po tym zestawieniu popularny i YouTuber zapytany o to, z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce, odpowiedział, że przesadnie nie ma takich osób. W ostateczności wymienił jednak jedną ksywkę i chodzi tutaj o reprezentanta esportu. 

CZYTAJ TAKŻE: Rafonix zdradza powód i czas swojego bana na Twitchu

26-latek zakomunikował, że jeśli Jarząbkowski chce rewanżu, to ten nie ma nic przeciwko i wyraził chęć, by taka walka miała miejsce. Przypomnijmy, że na gali HIGH League 6 były zawodnik Virtus.pro przegrał dokładnie po upływie minuty i pięciu sekund poprzez duszenie zza pleców. Taki rezultat zaskoczył niejedną osobę, ponieważ to “papito” stawiany był w roli faworyta. 

Czy to rewanżu dojdzie? Na informacje w tej kwestii przyjdzie nam oczywiście jeszcze zaczekać. Ważne, o ile nie najważniejsze będzie w tym zagadnieniu zdanie pashyBicepsa, który będzie musiał wyrazić chęć walki. Wydaje się, że pozyskanie esportowca przez FAME MMA byłoby upragnionym dla federacji, która już w przeszłości rozważała zakontraktowanie 35-latka.