Respawn.pl

pashabiceps kapitanem drużyny na MOVE Federation 2!

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps, High League

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski ponownie wybiegnie na boisko, teraz jednak w ramach drugiej edycji MOVE Federation. 

Nie ma nudy na emeryturze! Przed Jarosławem “pashabiceps” Jarząbkowskim kolejne sportowe wyzwanie. Po dwóch walkach w oktagonie, wycieczce na rowerze do Paryża i górskich wspinaczkach Jarek ponownie wróci na piłkarskie boisko. Tym razem były gracz Virtus.pro został kapitanem jednego z zespołów na drugiej edycji MOVE Federation.

pashabiceps kapitanem zespołu MOVE Federation

MOVE Fedaration to inicjatywa piłkarska, w której biorą udział znani influencerzy. W pierwszej edycji do turnieju finałowego awansowały zespoły Boxdela, Kacpra Błońskiego oraz Natsu. To właśnie te ekipy na pewno zobaczymy w trzeciej odsłonie rozgrywek.

Przeczytaj więcej – Pasha o sytuacji z Hussar Cup: “To jest w ch*j niepoważne”

To jednak przed trzecią, finałową edycją odbędzie się jeszcze druga. Pierwszym z kapitanów został Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski. Jak dobrze fani Jarka wiedzą, polski bajceps w młodości inspirował do zastania profesjonalny piłkarzem, a w przeszłości podczas swojej kariery już esportowej, wybiegł oficjalnie dwukrotnie na murawę. Pierwszy raz za czasów gry w Virtus.pro, które na boisku u naszych zachodnich sąsiadów zagrało z ówczesnym brazylijskim zespołem SK Gaming. Natomiast Jarek brał udział także w pierwszej edycji Esportgra.

Na ten moment nie wiemy, kogo zobaczymy w składzie Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego oraz z kim będzie polski bajceps będzie miał okazję rywalizować. Druga edycja MOVE Federation zaplanowana jest na 7 października w Arena Gliwice.