Respawn.pl

pashabiceps – TaZ był przeciwny, abym otrzymał podwyżkę od Virtus.pro

Autor: Michał Maćkowski
TaZ, pashabiceps, Virtus.pro

Od rozpadu polskiego legendarnego składu reprezentującego barwy Virtus.pro minęło już kilka lat, jednak wciąż dowiadujemy się nowych rzeczy. Teraz bardzo głośno zrobiło się po najnowszym wywiadzie Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego.

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski przygotowuje się do swojej drugiej walki w ramach High League. Na ostatniej konferencji, polski zawodnik w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim powiedział, że Wiktor “TaZ” Wojtas nie chciał, aby Jarek otrzymał podwyżkę od Virtus.pro.

TaZ był przeciwny podwyżce pensji dla pashabiceps?

Grzmi po najnowszym wywiadzie Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego po drugiej konferencji High League. Mateusz Kaniowski porozmawiał z Jarkiem o czasach Virtus.pro, które jak wiemy, miały swoje ciemne strony. Prowadzący zapytał o konflikty w zespole, których jak dobrze wiemy, nie brakowało. To jednak pashabiceps opowiedział coś, czego mało kto się spodziewał.

Według Jarka, Wiktor “TaZ” Wojtas był przeciwny podwyżce, jaką miał otrzymać za zaangażowanie się w rozwój organizacji i częste streamowanie, co przyciągało nowych sponsorów. Sprawa na tyle ma się ciekawie, że TaZ według Jarka nie widział problemu niepodzielenia się z zespołem, kiedy ten otrzymał od właściciela organizacji nowego mercedesa.

Raz lekko odepchnąłem TaZa

Mateusz Kaniowski ciągnął za język Jarka w temacie konfliktów, czy dochodziło do “rękoczynów”. Jarek odpowiedział na to, że nie, ale raz Wiktor ‘TaZ” Wojtas podobno źle go “nazwał” i lekko go odepchnął. Jednak wszystko zostało wyjaśnione, a zawodnicy podali sobie rękę na zgodę.

To jednak Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski w dalszej części rozmowy nieco sobie zaprzeczył. Jarek dodał, że w zespole zdarzyły się gorsze zdarzenia, jednak nie z jego udziałem, co nie wyklucza, że konflikty w Virtus.pro nie były tylko słowne.

Wiktor  “TaZ” Wojtas odpowiedział już pashabiceps na jego zarzuty. Więcej przeczytacie o tym tutaj. Natomiast pełny wywiad polskiego bicepsa znajdziecie na kanale Mateusza Kaniowskiego.