Respawn.pl

Strona główna » pashaBiceps zabrał głos po walce! “Swoje zwycięstwo dedykuję całej esportowej społeczności”

pashaBiceps zabrał głos po walce! “Swoje zwycięstwo dedykuję całej esportowej społeczności”

Autor: Krzysztof Sarna

Emocje i kurz po sobotniej gali HIGH League już opadły. Nadchodzący czas to z pewnością będzie poświęcony różnego rodzaju podsumowaniom. Bezsprzecznie dla esportowej społeczności najważniejszy jest jeden, ale jakże wielki fakt. Zwycięstwo esportowca w walce wieczoru. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski postanowił zabrać głos po pojedynku. Co bardzo istotne! Swoje zwycięstwo zadedykował właśnie esportowej społeczności. 

Dokładnie w minioną sobotę na drugiej odsłonie gali HIGH League pashaBiceps pokonał Michała “Owcę” Owczarzak w walce wieczoru. Ikona esportu brutalnie znokautowała reprezentanta Warszawskiego Koksa na początku drugiej rundy. Takie rozpoczęcie przygody ze sportami walki to dopiero zapowiedź tego, co nas czeka. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wyczekiwać kolejnych startów ze strony 33-latka.

CZYTAJ TAKŻE: pashaBiceps z propozycją walki od gwiazdora FAME MMA

pasha dedykuje zwycięstwo esportowej społeczności

Jarząbkowski w poniedziałkowy wieczór opublikował na swoich mediach społecznościowych post, w którym zamieścił m.in. podziękowania, a także swoje emocje. Gracz EMERITOS BANDITOS nie dowierza w to, co wydarzyło się w sobotę na Twitterze. Przypomnijmy, że “papito” mógł poszczycić się wsparciem od całego esportowego świata, a najbardziej uznani gracze, organizacje i fani zmieniali swoje zdjęcia profilowe na fotografię z pashą z piątkowego ważenia

Esporowa społeczność ma podwójne powody do dumy. To nie tylko zwycięstwo jej reprezentanta w świetnym stylu. Sam zawodnik zadedykował to zwycięstwo właśnie całemu esportowemu środowisku. 

Atmosfera po walce powoli opada, więc pora na kilka słów od Papito. Owca, wielkie brawa za walkę. Trzymam kciuki, abyś szybko wrócił do zdrowia. Dziękuje wszystkim fanom, którzy wspierali mnie na Tauron Arenie oraz przed ekranami monitorów, trenerom, którzy przygotowali mnie do walki w najlepszy możliwy sposób oraz rodzinie będącej zawsze przy mnie. Nie jestem w stanie opisać tego co się wydarzyło w sobotę na Twitterze. Trenerzy, zawodnicy, organizacje, a nawet główny profil CS:GO zmienili swoje profilówki na moje zdjęcie. Niesamowicie cieszę się ze wsparcia jakie otrzymałem, dodaliście mi skrzydeł, aby wygrać tę walkę. Poczułem się jak za starych dobrych czasów! To nie koniec, to dopiero początek. You are not my friend, you are my brother my friend – napisał Jarząbkowski.

Dziś także wspominaliśmy, że zwycięzca Majora w 2014 roku w Katowicach otrzymał propozycję walki od gwiazdora FAME MMA. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu

CZYTAJ TAKŻE: