Respawn.pl

Strona główna » pashabiceps zagra na PGE Narodowym!

pashabiceps zagra na PGE Narodowym!

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowki nie tylko znany jest w świecie esportu! Papito już w piątek zasmakuje murawy na PGE Narodowym, bowiem wystąpi w meczu przeciwko Piłkarskiej Kadrze Olimpijczyków. 

Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski nie tylko znany jest z dobrej formy fizycznej, niezły HS w CS’a, ale także z zamiłowania do piłki nożnej. Papito od dziecka także interesował się futbolem i już podczas kariery esportowej miał okazję zaznać nieco sportu i zagrał w meczu pokazowym przeciwko SK Gaming. Teraz Jarek otrzymał powołanie do drużyny, która powalczy z Piłkarską Kadrą Olimpijczyków na stadionie narodowym.

pashabiceps ponownie na zielonej murawie!

pashabiceps pochwalił się na swoich Social Media, że otrzymał powołanie do Reprezentacji Przyjaciół, dzięki czemu będzie miał okazję zagrać już w najbliższych piątek na stadionie narodowym. Jarek otrzymał zaproszenie jako zawodnik na wydarzenie Święto Piłki Nożnej 2022, gdzie zagra przeciwko Piłkarskiej Kadrze Olimpijczyków.

Piłkarskie Legendy w jednej drużynie na PGE Narodowym

Piłkarski pojedynek odbędzie się w ramach wydarzenie Święto Piłki Nożnej 2022, który ma uświetnić dziesiąte urodzinu stadionu narodowego, ale także zdobycie złotego krążka olimpijskiego przez naszą kadrę w 1972 roku oraz srebrnego medalu w Barcelonie dwadzieścia lat później. Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski w drużynie Przyjaciół będzie rywalizował z zawodnikami, którzy właśnie wtedy zdobywali medale olimpijskie.

Przeczytaj więcej – SNAX REZERWOWYM VITALITY NA IEM ROAD TO RIO

Całe wydarzenie odbędzie się już 23 września (piątek) i dostępne będzie dla publiczności, która może zobaczyć stadion Narodowy i obejrzeć zaplanowane akcje już od godziny 16:00. Więcej informacji na temat tego wydarzenia możecie zobaczyć na oficjalnej stronie.