Respawn.pl

PENTA Sports z nowym zawodnikiem

Autor: Sergiusz Lelakowski

PENTA Sports już jakiś czas pozostawała bez stałego, pięcioosobowego składu, który to co jakiś czas wypełniał TabseN, wcielający się w rolę stand-ina. Organizacja ogłosiła właśnie wstąpienie nowego gracza w szeregi swojej drużyny.

Jest nim David “Kairi” de Miguel, pozostający bez drużyny od kiedy to w maju opuścił formację gBots. Kairi jest jednym zawodników testowanych przez PENTA w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. W oficjalnych meczach zagrali z nimi także  Brandon “weber” Weber i Joey “CRUC1AL” Steusel. Jak widać, David sprawdził się najlepiej.

PENTA Sports jest drużyną, która pokonała Virtus.pro w meczu decydującym o “być, albo nie być” w ESL Pro League. Jeszcze z TabseNem na pokładzie byli w stanie zmiażdżyć ich na pierwszej mapie, by w trzeciej, decydującej dowieść, że w tym meczu byli po prostu lepsi.

Obecny i miejmy nadzieję, że stały skład PENTA Sports od teraz prezentuje się następująco.

[flag de]Tahsin “tahsiN” Broschk[/flag][flag de]Kevin “kRYSTAL” Amend[/flag][flag es]Christian “loWel” Garcia Antoran[/flag][flag nl]Mike “mikeS” Tuns[/flag][flag es]David “Kairi” de Miguel[/flag]