Respawn.pl

PGL Major: Koniec fazy Pretendentów; Bad News Eagles, Liquid oraz Imperial wypełniają listę Legend

Autor: Filip Woszczek
Imperial CS:GO

Faza Pretendentów na PGL Major w Antwerpii dobiegła końca, ale oznacza to jedynie początek właściwej części turnieju. Po dzisiejszych rozgrywkach z turniejem żegnają się forZe, MIBR oraz Astralis.

Dwa z trzech dzisiejszych spotkań okazały się zbawienne dla underdog’ów. Na początku można było zobaczyć spotkanie Astralis vs. Liquid, gdzie obie mapy zostały wykorzystane niemalże do maksimum rund. Zespołem, w którym czegoś brakowało była duńska formacja, która ze swoją niepewną formą okazała się nie gotowa by pozostać w turnieju na dłużej.

Czterech Kosowianinów i jeden Szwajcar okazali się zbyt mocni dla brazylijskiego MIBR. Początkowo ulegli po wyrównanym starciu na Nuke, by dość pewnie zgarnąć zwycięstwa na dwóch kolejnych mapach.Na sam koniec dnia to, co pobiło wszelkie rekordy oglądalności na tym Majorze, czyli Imperial przeciwko forZe. Ekipa pod przewodnictwem FalleNa pozwoliła Rosjanom na zdobycie zaledwie dziesięciu rund na przestrzeni dwóch map, więc spotkanie zakończyło się w ekspresowym tempie.

PGL Major Antwerp 2022 – faza Pretendentów – Dzień 4

Astralis 🇩🇰 02 🇺🇸 Liquid
Bad News Eagles 🇽🇰 21 🇧🇷 MIBR
 forZe 🇷🇺 02 🇧🇷 Imperial

Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji poświęconej PGL Major Antwerp 2022.