Respawn.pl

Piątek, czyli playoff’y na Gamers8. dycha nadal w walce o trofeum

Autor: Filip Woszczek
dycha maden

Na początek weekendu, turniej Gamers8 w Arabii Saudyjskiej serwuje nam rozgrywki ćwierćfinałowe. Spośród grupy Polaków, którzy brali udział w walce o trofeum, pozostał już tylko Paweł “dycha” Dycha wraz z ENCE.

O godzinie 13 rozegrane zostanie pierwsze ze spotkań, w którym Heroic ponownie trafia na rywala uplasowanego nieco niżej w rankingu. GamerLegion po ciężkim boju poradził sobie z Apeks, natomiast teraz czeka go bardzo ciężkie zadanie w postaci duńskiego zespołu.

Kto śledzi rozgrywki polskich zawodników, z pewnością nie będzie chciał ominąć drugiego meczu. Drużyna Pawła “dycha” Dychy z lekkimi problemami, aczkolwiek po dwóch mapach poradziła sobie z Liquid. Dziś czeka ich rywal trudniejszy, czyli świeżo powstały skład Cloud9. Według społeczności, to jeden z obecnie najmocniejszych na papierze składów na scenie międzynarodowej.

Na koniec dzisiejszego dnia, ćwierćfinał rozegra się pomiędzy G2 oraz Virtus.pro. Pierwszy z zespołów zdołał uratować się wczoraj z opresji, wygrywając na decydującym Nuke przeciwko Polakom z 9INE. Dziś czeka ich równie trudne zadanie, ponieważ ekipa VP dopiero co poradziła sobie z FaZe po pełnodystansowym pojedynku.

Harmonogram spotkań:

Piątek

13:00 GamerLegion gamerlegion vs. heroic Heroic
16:30 Cloud9 cloud9 vs. ence ENCE
20:00 G2 g2 vs. virtus pro Virtus.pro

Transmisję ze wszystkich spotkań będzie można obejrzeć na kanałach Gamers8GG, Gamers8GG_b oraz Gamers8GG_PL.