Respawn.pl

Pierwszy dzień BLAST Premier Fall Final za nami

Autor: Michał Maćkowski
BLAST Premier

Zakończył się pierwszy dzień BLAST Premier Fall Final, który nie przyniósł wielkich niespodzianek. W grupie B swoje zwycięstwa zgarnęli gracze Complexity i Vitality.

Pierwszy dzień BLAST Premier Fall Final bez większych niespodzianek

Kolejny duży turniej w Counter-Strike 2 wystartował i na dzień dobry nie przyniósł większych niespodzianek. Zmagania w grupie A, które zainaugurowały turniej dały polskim kibicom nieco radości, bowiem zwycięstwo zgarnęło FaZe z Filipem “NEO” Kubskim. Oprócz tego Cloud9 po zaciętych trzech mapach zdołało pokonać Natus Vincere. Więcej o pierwszych pojedynkach można przeczytać tutaj. 

Po południu do rozgrywek włączyły się zespoły z grupy B, gdzie nie doczekaliśmy się większych niespodzianek. Vitality, które było faworytem przeciwko osłabionemu Heroic, które tak naprawdę musi budować skład prawie od nowa, już po dwóch mapach zaliczyło pierwsze zwycięstwo. Najpierw zespół Dan ‘”apEX‘ Madesclaire wygrał na Nuke do sześćiu, a następnie przypieczętował zwycięstwo na Inferno do ośmiu.

Heroic vs Vitality – 0:2 

  • Nuke – 6:13
  • Inferno – 9:13

Zdecydowanie duńscy kibice nie mieli dzisiaj powodów do zadowolenia, bo Astralis także się nie popisało na start BLAST Premier Fall Final. Duńska formacja już po dwóch mapach musiała uznać wyższość Complexity, które najpierw wygrało Ancienta do dziewięciu, a następnie Overpassa po dogrywce. Tak o to jutro dwie duńskie formacje zagrają w meczu ostatniej szansy.

Astralis vs Complexity – 0:2

  • Ancient – 9:12
  • Overpass – 12:16

BLAST Premier Fall Final powróci już jutro. Na start o pozostanie w turnieju Natus Vincere powalczy z Ninjas in Pyjamas Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Final ponownie zostały marki logitech G, LV Bet, WK Dzik oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania Counter-Strike 2 najlepszych drużyn świata. Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a przygotuje ją niezawodny zespół GX_Studio. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier Fall Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!