Respawn.pl

pita pomoże CLG w meczach ELEAGUE

Autor: Sergiusz Lelakowski

O tym jak ważne są umiejętności w grze trenera przekonała się kolejna profesjonalna drużyna Counter-Strike: Global Offensive. Counter Logic Gaming zdecydowało się na tymczasową grę ze swoim trenerem.

CLG już jutro rozpocznie zmagania w prestiżowej lidze ELEAGUE. Niestety od jakiegoś czasu zespół nie posiada pełnego składu. Ostatnie zakończenie współpracy z Jacobem “FugLym” Mediną sprawiło, że formacja musiała rozglądać się za jego następca.

Niestety dla niej sztuka ta nie udała się przed startem ligi, dlatego zarząd postanowił dodać do podstawowej piątki obecnego trenera – Faruka “pite” Pite.

Trzeba przyznać, że nie znaleźliśmy się w wymarzonej sytuacji. Chcieliśmy podjąć jak najlepszą decyzją dotyczącą naszego piątego zawodnika, ale nie chcieliśmy tego robić zbyt szybko i niedokładnie. Drużyna mocno trenowała z Farukiem i mamy nadzieję, że uda się osiągnąć bardzo dobry wynik – komentarz od zarządu CLG.

W grupie C ligi ELEAGUE Counter Logic Gaming mierzyć się będzie z SK Gaming, Astralis i NRG eSports. Tak prezentuje się aktualny skład:

  • Tarik “tarik” Celik
  • Stephen “reltuC” Cutler
  • Josh “jdm64” Marzano
  • James “hazed” Cobb
  • Faruk “pita” Pita