Respawn.pl

Podsumowanie Twitch 2023 – Sprawdź swoją aktywność na platformie!

Autor: Michał Maćkowski
Twitch

Twitch udostępnił dla wszystkich zainteresowanych podsumowanie 2023 roku, dzięki czemu każdy może sprawdzić ile i gdzie spędził sporo czasu na oglądaniu transmisji. 

Podsumowanie Twitch 2023 już dostępne

Koniec 2023 roku coraz bliżej, więc wiele platform decyduje się na udostępnienie statystyk, dzięki którym możemy podsumować naszą aktywność w serwisach. Tak samo ponownie zrobił Twitch, który już teraz udostępnił własne podsumowanie, dzięki czemu możemy sprawdzić ile i jak spędziliśmy czas na największej platformie do live-streamingu.

Dzięki podsumowaniu dowiecie się, ile godzin i ile dni spędziliście na platformie, których twórców i jakie kategorie oglądaliście najczęściej, jakie kategorie oglądaliście najchętniej. Oprócz tego, w podsumowaniu dowiedzieć się można, ile wysłano wiadomości na chacie czy który klip nam się spodobał. Dodatkowo platforma udostępniła bonusowe osiągnięcia, określające nasze zachowanie na platformie.

podsumowanie twitchJak sprawdzić podsumowanie Twitch 2023 rok

Podsumowanie Twitch za 2023 rok zostało udostępnione dla każdego konta i wystarczy zalogować się koncie. Wtedy na ekranie wyskoczy informacja, że podsumowanie jest już dostępne. Jeżeli informacja nie wyskoczy na ekranie, wystarczy wejść na tę stronę.

Przeczytaj więcej – O tej transmisji mówi cała społeczność Twitcha

Twitch po raz kolejny udostępnił dla użytkowników i twórców podsumowanie roku, w którym znajdują się najważniejsze informacje o naszej aktywności i samej platformy. Tak o to dowiedzieliśmy się także, że najchętniej używaną emotką było forsenE, a najpopularniejszym twórcom w 2023 roku w Europie został ibai.

Całe podsumowanie Twitcha za 2023 rok można zobaczyć tutaj.